le40r71b a th-42pv600e

thoma

New member
witam. zastanawiam sie "tylko" nad tymi dwoma modelami. w sklepach wszyscy doradzaja mi samsunga. pierwotnie chcialem bravie ale powiedzili mi ze matryca jest z samsunga wiec po co przeplacac. ja sam za bardzo nie znam sie na rtv. tv ma mi sie podobac z ksztaltu, ma byc duzy( duzy salon duzy tv z wygladu) no i dobrze wyswietlac obraz. viera jest wieksza od samsunga i dlatego biore ja pod uwage. samsung jest ponoc lepszym tv. a co wy mi doradzicie ? wszystkich was pozdrawiam
 

thoma

New member
hmmm. a jednak do tych dwoch modeli dorzuce jeszcze 2 modele. wspomniana bravia KDL 40V2000 oraz samsung le40f71b( ten to chyba jest dobry). najlepsze jest to ze ten full hd tv jest w domar bydgoszcz za 6251zl. cena chyba rewelacyjna co ?doradzcie mi prosze czy ten f71b jest z tych w/w tv najlepszy i czy kupic go teraz czy poczekac na promocje gwiazdkowe ?pozdr
 

Paolo

New member
To pomylka. Wejdź proszę na stronę sklepu i zobaczysz już 8984 pln.
Za 6 tys to w zasadzie już się zdecydowałem.
 

thoma

New member
dokladnie tak jak piszesz paolo. napisalem jeszcze do konsultanta domaru o sprostowanie. w domarze przy zakupie gotowkowym istnieje negocjonowanie cen. niestety 9tys nie mam wiec poczekam do gwiazdki bo chcialbym odrazu kupic full hd. a Wy co myslicie o tym f71b? bo ja sie nie znam i sie od dzisiaj mocno na niego napalilem. chcialem na poczatku kupic te plazme panasonica bo jest dobra z tym ze plazma jest podobno gorsza od lcd.oprocz tych wyswietlen czerni i bieli wiadomo.ech jak sie ostatnie pieniadze wydaje na tv to tak jest ze by sie chcialo kupic jakies cudo techniki za pol darmo ;) pozdr
 
Do góry