Le40M71B-jakie kabelki?

testis

New member
Jakie "kabelki" powinienem wpakować w ścianę chcąc połączyć Le40M71B(2HDMI. component, dvi itd.) z tunerem "n-ki" , amplitunerem kina domowego oraz laptopem ?. Dzięki z góry za odpowiedzi.
 

Przemcio73

New member
testis napisał:
Jakie "kabelki" powinienem wpakować w ścianę chcąc połączyć Le40M71B(2HDMI. component, dvi itd.) z tunerem "n-ki" , amplitunerem kina domowego oraz laptopem ?. Dzięki z góry za odpowiedzi.
Witam. Skoro piszesz, że kable montujesz w ścianę, więc wg mnie nie powinieneś inwestować w coś taniego (czyt. słabej jakości). Zakładam, że n-kę podłączysz po hdmi. Polecam Ci kabelek, który właśnie testuję (QED - hdmi-p). Jest jeszcze wiele dobrych firm produkujących kable, np. monster cable. Trochę kosztuje, ale wierz mi, że nie będziesz żałować. Temat kabli to temat rzeka - wiele było mowy na tym forum zwłaszcza o kablach hdmi. Ale wbrew opini wielu "fachowców" z tego forum jakość kabla (ekranowanie itd.) ma ogromne znaczenie w przesyłaniu dźwięku i obrazu (chociaż jest to w uproszczeniu przesył 0-1). Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku zakup dobrego kabla 70cm czy 1m wydaje się koniecznością. kwota rzędu 100-200zł wydaje się już dobra (wg mnie). Nie napisałeś czy jesteś audiofilem ;) i jaki posiadasz sprzęt.
Tym bardziej, nie będziesz przecież burzyć ściany po roku, czyż nie?;)
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry