Samsung 51 E 530

hipopotam77

New member
Witam.
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem plazmy samsunga E530. Odbieram sygnał z kablówki na kanałach HD 1 i 2 co jakiś czas jak gdyby zacinał się obraz, jest to szczególnie widoczne podczas meczu przy dynamicznych scenach. I teraz pytanie czy jest to przypadłość tych plazm, czy może coś w ustawieniach zmienić, a może sprawdzić np. czy po hdmi na bluray jest to samo?
Obawiam się, że serwis nic nie poradzi. Mam najnowszy soft, może posiadacze plazm samsunga pomogą?:)
Pozdrawiam
 

lm648

Banned
......Odbieram sygnał z kablówki na kanałach HD 1 i 2 co jakiś czas jak gdyby zacinał się obraz, jest to szczególnie widoczne podczas meczu przy dynamicznych scenach.................
Zapomniałeś o jednym ................. o sygnale z kablówki :) uważasz że sygnał jest idealny? tak bezgranicznie ufasz nadawcy/operatorowi? :)
Proponuję zacząć od nadawcy/operatora tego "super sygnału HD" tu leży rozwiązanie problemu :)
 
Ostatnia edycja:

hipopotam77

New member
ok, ja nie twierdzę że mój operator ma podaje super sygnał:) Chciałbym tylko stwierdzić, czy na 100% jest wina sygnału (kablówki) mogę to jakoś sprawdzić, nie wiem podłączyć blueray, bo talerza póki co nie mam, chyba że tv musiałbym przenieść do znajomego?:)
 
Do góry