Telewizora pod xboxa, Samsung UE40ES5500 vs Samsung UE40EH5300

tutajpawel

New member
Szukam telewizora, dziś w avansie wpadły mi w oko Samsung UE40ES5500 i Samsung UE40EH5300

Co o nich myślicie? Telewizor ma głownie służyć do grania i oglądania filmów. Czy może w tej kasie lepiej coś innego kupić? Planuje wydać 2, maks 2.5 tys.
 

tdx

New member
Bez reklam
To kup ES6100 zapłacisz ok 2600
wszystkie CMR 100Hz tak dość kiepsko dają radę z konsolami. Chodzi o płynność, nie o imput lag :)

pozdrawiam
 

tutajpawel

New member
Czy to będzie dobry wybór? Nie znajde nic lepszego w tej cenie?

Jak jest z tym wifi w samsungach? Trzeba dokupywać adapter?

Nigdzie nie moge znaleźć jakiegoś testu z tym samsugiem, przeoczyłem coś?
 

tdx

New member
Bez reklam
Wifi wbudowane zaczyna sie od es6100.
Samsung es5500 to dobry Tv natomiast konsole szczegolnie uwydatniaja brak prawdziwych matryc 100hz w tv. Dlatego proponuje dolozyc do wlasnie modelu 6100

Wysłane z mojego GT-I9100
 

tutajpawel

New member
Kurcze no i nie wiem czy dopłacać te 400 zł do wyższego modelu...nie jestem jakimś fanatykiem, odczuje w ogóle jakąś różnice ? Czy różnią się jakąś dodatkową funkcją czy tylko bebechami?
 

tutajpawel

New member
Już byłem zdecydowany na UE40ES5500, ale dzisiaj zobaczyłem w gazetce mediamarkt ue40eh6030 za 2 tysiące i 2 pary okularów 3d gratis.


Mam straszny dylemat. Pierwszy ma smarta, drugi ma 3d...a jak z jakością obrazu? Ten z 3d nie da się połączyć z internetem?
 

peek188

New member
Xbox działa w 60Hz. Ja mam samsunga UE40ES5500 i on ma 100Hz CMR i pytałem juz o niego w innym temacie ale nikt nie odpwoeidział - te 100hz w nim to 100hz czy 50hz??
 
Do góry