32'' czy 40''

rysem

New member
Mam już upatrzony LCD :eek:. Jest nim LE-32N71B lub LE-40N71B. Oglądać będę z odległości od 2 - 3,5 m . Różnica w cenie to 2400 zł. Jestem ciekawy opini tych co mają 32'' i 40''. Czy warto kupić większy?
 

gatar

Active member
Bez reklam
rysem napisał:
Oglądać będę z odległości od 2 - 3,5 m . Różnica w cenie to 2400 zł. Jestem ciekawy opini tych co mają 32'' i 40''. Czy warto kupić większy?
Jeśli sygnał analogowy to raczej 32 cale. Jeśli cyfrowy lub jeszcze lepiej hd to 40. Najlepiej samemu popatrzec na oba z tej odległości przy danym sygnale.
ps. niewielu będzie "tych co mają 32" i 40" " :)
 
Ostatnia edycja:

maćko

New member
ja planowałem zakup pomiędzy 37 a 40 cali - co prawda seria S71b - (odległośc ok 4 metrów). Byłem zdecydowany na 40, ale wczoraj w saturnie stały obok siebie 37 i 40. i zdecydowałem sie na 37 cali. dużej rożnicy w cm nie ma a w cenie ok 1000zł (będzie na N recorder + antena + zakupy dla żony ;) ).Pozdrwiam i miłego wyboru (moze 37 cali? jest pośrodku)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
oczywiscie polecam rozmiar wiekszy. Rozwój sygnału biegnie znacznie szybciej niż oczekiwano. Póżniej i tak mozesz dość do wniosku że to jeszcze nie opór. Zadbaj jedynie o sygnał i musisz być zadowolony - z LCD 40" .
 
Do góry