Którego samsunga wybrać??

teges

New member
Zastanawiam sie nad zakupem TV LCD Samsung i nie bardzo wiem który model wybrać:?:
Samsung LE40S71B, Samsung LE40M51B, Samsung LE40R72B
 

wzorcu

New member
Witam Cie

Ja użytkuje swojego Samsunga LE-27S71 od 10 dni. Zasataniwaiłem się nad modelem 26R71 i tym moim 27S71. W związku z tym, iz zetknąłemsię na tym formum z bardzo różnymi opiniami na temat S71, pojechałem do małego sklepu (który miał akurat te dwa tv) i poprosiłem o podłaczenie ich i zaprezentowanie w tej samej chwili obrazu z tego samego źródła (DVD). S71 pracował poprzez zwykłe Video chinch natomiast R71 poprzez RGB. Oglądalismy rożne filmy w różnych odległościach o ekranu przy zachowaniu tych samych ustawień obrazu.
Mój wybór padł na ten tańszy S71 (2499 PLN), dlatego iż obrazy na tych Tv praktycznie się nie różniły.
W moim S71 czerń nie wpada w niebieski, kolory są żywe kurz nie klei się mocno do obudowy. Obraz po komponencie z DVD Pioneer jest wręcz idealny. Jestem z 27S71 bardzo zadowolony spełnia moje oczekiwania jakie miałem wobec TV w tym przedziale cenowym

Chciałem zaznaczyć jednak, że w momencie zakupu porównywałem matryce 26 i 27". Przy prównywaniu większych matryc mogą pojawić się różnice w obrazie, dlaetgo znjadź jakiś sklep (najlepiej mały) gdzie mają mozliwość podłączenia obok siebie tych TV (dobrze by było jakby mieli chociaż dwa), weź kilka swoicj ulubionych filmów DVD, dopilnuj aby pracowały na tych samych ustawieniach obrazu i... DOKONAJ WYBORU.

W moim przypadku model tańszy grał tak samo dobrze jak droższy i dlatego zadomowił się u mnie 27S71.
 

wzorcu

New member
W moim wypadku wydając te 2500 też chciałem mieć najlepszy w tv w tej cenie, chyba każdy się tym kieruje. :)


teges napisał:
może ktoś wie co oznaczają literki: S, M, R w telewizorach Samsunga?

Są to oznaczenia poszczególnych serii.
 

Przemcio73

New member
teges napisał:
bez jaj czy ktoś mo powie który z podanych wyżej modeli bedzie najlepszy?
Bez nerwów;) Skoro masz budżet w wysokości ok. 6tyś. to zastanów się poważnie nad serią M 32cale: http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le32m71b.asp (cena będzie niższa). Natomiast pomyśl też nad serią F - tyle, że nie wiem w jakiej cenie:( Jest to już tv full hd. Mowa tu już o większej przekątnej
pozdrawiam
P.S. cholerka, teraz zobaczyłem, że chodzi Ci o 40cali - sorki:confused:
 
Ostatnia edycja:

wzorcu

New member
Moim zdaniem wybierz taki jaki będzie Twoim zdaniem spełniał Twoje oczekiwania. M jest bardzo dobrą serią. Przy matrycach ponad 32" seria ma bardzo duże znaczenie.

W moim przypadku pomiedzy modelem R a S nie było żadnej różnicy w prezentowanym obrazie.

Dlatego jeszcze raz Ci mówie SAM DOKONAJ WYBORU!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
serie Samsunga wg. kolejnosci - od najniższej:
S - kiedyś T
R -
N -
M - 71
M - 91
F - / full HD/

Jesli masz wątpliwosci czy S-ka ma jakąkolwiek czerń to postaw obok siebie zwykły telewizor CRT - nawet Daewoo.
Sprawdź wieczorem i dziw się. !!!
Pozdrawiam
 

Ru$lan

New member
Przemcio73 napisał:
Bez nerwów;) Skoro masz budżet w wysokości ok. 6tyś. to zastanów się poważnie nad serią M 32cale: http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le32m71b.asp (cena będzie niższa). Natomiast pomyśl też nad serią F - tyle, że nie wiem w jakiej cenie:( Jest to już tv full hd. Mowa tu już o większej przekątnej
pozdrawiam
P.S. cholerka, teraz zobaczyłem, że chodzi Ci o 40cali - sorki:confused:
40" telewizory z serii F są oferowane już za 8,5 tys. zł. Myślę, że to raczej dobra cena.
 

szymonunion

New member
Ru$lan napisał:
40" telewizory z serii F są oferowane już za 8,5 tys. zł. Myślę, że to raczej dobra cena.
Witam,

40" z serii F widze juz za 8599PLN. Niedlugo bede kupowal to i owo i zwroce sie z oferta m.in. do Kikiego - moze poleci cos jeszcze godnego uwagi.


Pozdrawiam,
 
Do góry