Samsung UE32EH5300 - odblokowanie PVR.

aser16

New member
wiem że to może nie ten dział... ale po jakimś czasie pojawił się problem z połączeniem sieciowym. Tzn. tv łączy się z ruterem, ale potem pokazuje że między ruterem a netem nie ma połączenia i odwołuje mnie abym skontaktował się z usługodawcą... po odblokowaniu PVR net mi działał bez zarzutu. a tu raptem ten zonk i nie wiadomo po której stronie wina. Skontaktowałem się z usługodawcą i usługodawca normalnie widzi urządzenia podłączone do rutera (między innymi tv samsung) i nie widzi żadnego problemu... zrobił tylko reset rutera (to samo co bym go sam wyłączył i włączył) i dalej nic się nie dzieje. Może miał ktoś taki problem ?
==========
Cześć,,, no i masz,,,, od wczoraj rano UE40EH5450W nie łączy z internetem po kablu.Identyczna !!! sytuacja. UPC z routerem Thomson 870UG. Tydzień temu wgrałem T-MST10PDEUC_2004.1,bez grzebania w serwisowym menu. Odezwij się, jeśli też masz upc to mamy sprawcę. Na GG 4599140 lub tutaj, może innym też się trafiło takie cudo. Z kompa ping idzie na telewizor bez problemu. Jutro podepnę inną sieć po wifi. wtedy będę wiedział dokładnie co jest, UPC czy telewizor.
 

pawlopawlo2

New member
ue46EH5300 - aktualizacja firmware

odblokowalem PVR przez zmiane na eh5450 - ( dziala juz jakies 2 lata)

czy po aktualizacji z f. 1040. do wersji 2007. - nie zablokuje sie PVR ?
 
Do góry