Samsung PS51E8000 czy PS60E6500

AleX69gO2

New member
jak w temacie
cena bardzo zbliżona więc pozostaje dylemat <- wielkość czy jakość
bo szkoda mi kasy na wyświetlacz co ma oba przymioty
 

atom2008

New member
Bardziej pytanie chyba powinno brzmieć wielkość czy funkcjonalność, bo obydwa mają tą samą matrycę i filtr, a wersja 8000 jest rozbudowana o dodatkowe funkcje typu sterowanie gestami, głosem, gwarantowane wsparcie przez parę lat, procek dwurdzeniowy zamiast jedno. Jeśli Ci zależy na tych funkcjonalnościach to weź 8000, a jeśli nie to to zdecydowanie brałbym większy jeśli masz do tego odpowiednie pomieszczenie.
Jeszcze mi się przypomniało, chyba 8000 ma też dodatkowego pilota i kamerę i pewnie jeszcze jakieś niuanse, ale wszystko związane tylko z dodatkową funkcjonalnością.
 
Ostatnia edycja:

AleX69gO2

New member
wiem, producent kusi możliwością 'unowocześnienie' wyświetlacza E8000
ale nie wiem czy będzie tona tyle koszące ze kupie np upgrade a nie nowy tv

bardziej jestem zainteresowany jakością obu modeli niż ich bajerami do netu

czy różnica w świeceniu jest na tyle widoczna ze za cenę 60" lepiej kupić 51"
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
wiem, producent kusi możliwością 'unowocześnienie' wyświetlacza E8000
ale nie wiem czy będzie tona tyle koszące ze kupie np upgrade a nie nowy tv

bardziej jestem zainteresowany jakością obu modeli niż ich bajerami do netu

czy różnica w świeceniu jest na tyle widoczna ze za cenę 60" lepiej kupić 51"


Czytałem test gdzie pisze, że o dziwo e6500 ma lepszą czerń niż e 8000. Też miałem taki dylemat, ale biorę ps60e6500
 

maxan

New member
Bez reklam
Ja na Twoim miejscu wybrałbym jednak PS51E8000 ze względu na fakt lepszą jakość dźwięku (przynajmniej z tego co udało mi się dostrzec).
dźwięk ? rozbawiłeś mnie ... ja brałbym 60" - te 9" to już ogromna różnica. Wracając do dźwięku - każdy tv wydaje z siebie piski żeby mieć dobry dźwięk to trzeba mieć jakiś zewnętrzny zestaw głośników.
 
Do góry