Jaki Bluray ze smarthub i internetem moze BD-D7000?

Paulus27

New member
Witam. Posiadam TV Samsung A856 i chcialbym mieć takie menu jak w telewizorach Smart TV z odtwarzacza Bluray. Najbardziej właśnie zalezy mi na funkcjach internetowych i multimedialnych, ipla, tvn player, youtube, vimeo i przegladarka oraz Dlna i obsluga przez smartfon. Odtwarzacz optyczny mniej wazny, ale z tego co widzę chyba nie ma czegos takiego bez bluray, wiec musi byc.
Co moglibyście doradzić, bym nie był później wkurzony ze moglem kupic cos lepszego bo brak czegos co by się przydalo?

Wysłane z Galaxy Note Tapatalkiem 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja taki mam player BR-3D, ma smarthub ten z Samsunga, do tego wifi itp.
Kosztuje on w MM jakis tysiac, na allegro pewnie taniej, nie ogladam na nim bo mam inny player BD ale wlasnie trzymam dla smarthuba, czyli mam to co tv Samsung np. na Sharpie.
Naturalnie nie ma co placic tyle kasy za player jezeli nie zamierzasz korzystac z napedu, ale mozna kupic taki z uszkodzonym napedem za 100-200zl! Problem rozwiazany :)
Tutaj masz link jak to wyglada:
3D Blu-ray Disc
 

Paulus27

New member
Troche wielkie, a jaka jest w nim roznica pomiedzy d7000, ktory jest o wiele mniejszy i mozna go schowac?

Wysłane z Galaxy Note Tapatalkiem 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie jest wielki, tylko ten co pokazales jest juz ultra maly ale fakt to moze byc jeszcze lepszy pomysl, funkcje bedzie mial pewnie te same jezeli chodzi smarthub, co do napedu to Ci nie pomoge ale skoro Ci zalezy tylko na na funkcjach sieciowych samsunga to nie widze przeciwskazan - w zaleznosci od ceny oczywiscie.
 

Paulus27

New member
Widzę ze chyba wszystko to samo, ale nie mogę sie odczytać o tym czy jest w nich i w tym co Ty masz, pelnowartosciowa przeglądarka internetowa?

Wysłane z Galaxy Note Tapatalkiem 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdze w domu jak z ta przegladarka, bo nie pamietam i w sumie nie uzywam dla mnie to uciazliwa sprawa korzystanie z takiego przegladania internetu, dziala to jak krew z nosa generalnie.
Moze lepiej zwyczajnie kupic urzadzenie oparte na androidzie, korzystalem i nie jest zle, tylko cena ok.500zl.
 

Paulus27

New member
Na androidzie? Co takiego? Pytam bo na tym pewnie tez jest mozliwosc ogladania tvn player czy ipla?
Kupilem tak jak radziles BD-D7500 za 132zl na Allegro powystawowke z uszkodzonym napędem, wiec zobacze co to warte i bedze sie rozgladal za drugim do telewizora dla dzieciaków. Moze to co mowisz na androidzie?

Wysłane z Galaxy Note Tapatalkiem 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na androidzie masz takie urzadzenia jak chociazby media droid, czy LV2Gbox. Jest forum pl na ktorym mozna sie dowiedziec co i jak, bawilem sie tym i generalnie fajna sprawa ale trzeba juz zaplacic troche wiecej.
Ty chciales miec to co Samsung w tv i bedziesz mial a cena lekko ponad 100 zl jest smieszna, takze jak Ci nie bedzie pasowac zadna strata.
Mozna jeszcze zakupic appleTV to juz dziala ultraplynnie, ale nie jest tak rozbudowane, a najlepiej miec jeszcze do tego np. iPada i wrzucac (mirroring) z niego bezposrednio wszystko na tv.
Generalnie wszystko zalezy od tego co konkretnie potrzebujesz i na czym Ci najbardziej zalezy.
 

Paulus27

New member
Dzieki. A możesz mi sprawdzić jaka jest polaryzacja zasilacza w D7500 (czy + jest w środku, tak jak normalnie powinno być). Bo kupilem bez zasilacza i nie wiem jaki dokupić i jak ustawić , żeby nie spalić przez odwrotną polaryzacje. Wiem że ma być 2A 12V i gniazdo wyglada na standardowe. Pewnie jako że nie działa napęd wystarczyło by 1,5A z zapasem nawet. Widzę że na Allegro jest sporo zasilaczy tego typu w niewielkich pieniądzach :) A nad tym androidem musze sie zastanowić i trochę poczytać ;-)

Wysłane z Galaxy Note Tapatalkiem 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Masz foto zasilacza:
 

Attachments

  • zdjęcie.JPG
    zdjęcie.JPG
    423,7 KB · Wyś: 235

Kamol_

New member
Ja polecałbym urządzenia posiadające zainstalowane XBMC - bardzo ciekawie się to sprawuje.

Urządzenia z tym systemem np. apple tv 2G, albo xbmc set-top box

Pozwalaja na dostęp do serwisów IPLA, TVN Player, TVP VOD a także wielu innych np. weeb.tv oraz kinopecetowiec, itd

Każde z tych urządzeń pozwala na dostęp do filmów i muzyki udostępnionej z komputera lub serwera NAS do części z nich można podłączyć dysk i wszystko wtedy ładnie. Chodzą nawet filmy w 1080p.

W razie pytań piszcie mogę podrzucić filmiki jak to się sprawuje.
 

Kamol_

New member
Tvn player ipla tvp vod weeb.tv

Ja polecałbym urządzenia posiadające zainstalowane XBMC - bardzo ciekawie się to sprawuje.

Urządzenia z tym systemem np. apple tv 2G, albo xbmc set-top box

Pozwalaja na dostęp do serwisów IPLA, TVN Player, TVP VOD a także wielu innych np. weeb.tv oraz kinopecetowiec, itd

Każde z tych urządzeń pozwala na dostęp do filmów i muzyki udostępnionej z komputera lub serwera NAS do części z nich można podłączyć dysk i wszystko wtedy ładnie. Chodzą nawet filmy w 1080p.

W razie pytań piszcie mogę podrzucić filmiki jak to się sprawuje.
 

david8213

New member
Czy SAMSUNG BD-D7000 odtwarza pliki 1920x1080x50p (podkreślam 50p) ?
Czy odtwarza pliki MVC (Multiview Video Coding) 3D M2TS ?
Przez USB oczywiście
 
Ostatnia edycja:

pokoss

New member
witam.BD-D7500 nie czyta plikow przez USB - 1080 50p (prosto z kamery) ,nie czyta takze 59,94 -50p (prosto z kamerki) . czyta za to 50i oraz 29,97p
 
Do góry