reklamacja ze wzgledu na clouding

emilien

New member
A ja się nastawialem na zakup ue65es8000 ale po przeczytaniu tego tematu aż się boję i nie wiem czy lepszym wyjściem będzie zakup tx-p65vt50. Co byście doradzili? Ewa może coś innego w rozmiarze 65?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

nemko

New member
A ja się nastawialem na zakup ue65es8000 ale po przeczytaniu tego tematu aż się boję i nie wiem czy lepszym wyjściem będzie zakup tx-p65vt50. Co byście doradzili? Ewa może coś innego w rozmiarze 65?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Nie będę się wymądrzał odnośnie egzekwowania swoich praw bo tak jak większość z nas nie znam wszystkich, nazwijmy to "kruczków prawnych", ale może powtórzę to co już ktoś na tym forum polecił.
Zrób zakup internetowy, i jak wszystko będzie ok, sprzęt zostaje. A jak nie, oddajesz bez podania przyczyny, lub wymieniasz wady towaru i powinni wymienić na drugi. I tak do skutku, z tym że musisz się liczyć z tym, że ponowny zakup już u innego sprzedawcy.
 

zefirek22

New member
Witam, trochę odkopie temat. Przeczytałem wszystkie posty i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie które brzmi następująco: Czy clouding w telewizorach samsung może się z czasem pogłębiać? W moim UE50ES6100W ten efekt jest minimalny i prawie niewidoczny, ale jednak jest.
 
Do góry