Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Okazja

Wróć HDforum > Video > LCD > Samsung > reklamacja ze wzgledu na clouding
Odpowiedz

Wspiera forum

Meldunek: Apr 2011
21-07-2012, 18:07
Domyślnie

Jak pisałem mój model to 46ES6570 czyli model 2012 kupiony niespełna 2 tyg. temu. Ramka cieniutka (zdjęcia może mylą bo jest wstawiony we wnęce miedzy filarkami).

Trochę się na szukałem egzemplarza bez Cloudingu i na matrycy A-Samsung, ale można i... można być z Samsunga zadowolonym

Fot na szybko z komórki więc nie doszukiwać się błędów w obrazie heh
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
reklamacja ze wzgledu na clouding-m1.jpg  

Ostatnio edytowane przez micmus ; 21-07-2012 o 18:31
Odpowiedź z Cytatem
micmus jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Okazja
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Jul 2009

21-07-2012, 18:20
Domyślnie

Cytat:
Napisał pieniążek Zobacz post
jacek szulc chyba nie jest w temacie [...]
Ręce mnie opadli. Nie ma to jak dogłębna znajomość tematu.
Widziałeś zdjęcia, które przedstawił PeteShadow ? To chyba nie było z Samsunga?
Gdyby na moim był clouding tak widoczny i to jeszcze na obrazie to bym się załamał.
Na tym forum już kilka osób pisało o braku cloudingu w swoich modelach Samsunga z serii 6xxx, więc nie pisz głupot, że każdy Samsung ma clouding.
Clouding to cecha LCD z podświetlaniem krawędziowym. W modelach samsunga jak niektórzy piszą zdarza się to częściej niż w modelach innych marek. A to nie to samo co napisałeś.

@_Jarek_
Postaram się coś pstryknąć. Mam tylko chwilowy problem z obiektywem. Nie ma to jak lustrzanka na plaży

@PeteShadow
Wybacz, ale Twój telewizor nie nadaje się do oglądania filmów. Może masz coś namieszane w ustawieniach? Aż mi się nie chce wierzyć, że coś takiego serwis uznaje za sprawny telewizor.

Pozdrawiam
Szczęśliwy posiadacz UE55ES6800!
Odpowiedź z Cytatem
JacekSzulc jest offline
Member

Meldunek: Jun 2012
21-07-2012, 18:27
Domyślnie

Trochę niedobry motyw wybrałeś do zdjęcia. Żeby było coś naprawdę widać to motyw powinien być raczej dość ciemny. Jednak z tego co widać wychodzi mi, że telewizor jest bardzo dobry pod względem cloudingu. Lepszy niż mój, a ja nie narzekam. Ale może zdjęcie myli? W każdym razie jeśli jest tak jak na zdjęciu to zapomnij o reklamacjach i wymianach i się ciesz, bo masz dobry telewizor.
Odpowiedź z Cytatem
JanuszKołeck jest offline
reklama

Wspiera forum

21-07-2012, 18:38
Domyślnie

JanuszKołeck ja nic nie reklamuje Ja to ten dobry przykład heh

Wszystko jest jak na zdjęciach- cloudingu u mnie brak. Reklamacje zgłaszał inny kolega nie ja.
Odpowiedź z Cytatem
micmus jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Oct 2011
21-07-2012, 20:21
Domyślnie

kazdy lcd ma jakis clouding obojetnie jakiej firmy a u samsunga jest z tym temacie najgorzej.o to jest prawda i fakt bron swego ***************unga szczesliwy posiadaczu.kazdy to wie ze samsung=clouding ale tak to jest jak sie kupuje tv patrzac na ramke i aplikacje internetowe.odpal sharpa albo soniaka z tej samej polki i porownaj sobie obraz to zobaczysz jaka jest roznica
Yamaha r-n402d
SONY BDP-S490/560,PS4 SLIM,EVOBOX
Kolumny Wharfedale Diamond 330
Odpowiedź z Cytatem
pieniążek jest offline
Member

Meldunek: Jun 2012
21-07-2012, 20:36
Domyślnie

Cytat:
Napisał micmus Zobacz post
JanuszKołeck ja nic nie reklamuje Ja to ten dobry przykład heh

Wszystko jest jak na zdjęciach- cloudingu u mnie brak. Reklamacje zgłaszał inny kolega nie ja.
Fakt. Wszystko skopałem. Nie ty reklamujesz telewizor tylko kto inny i ja pisałem o innym zdjęciu niż ty wkleiłeś. Nie wiem jak to zrobiłem, ale wyszło mi, że przykład z cloudingiem to zdjęcie z kwiatem. Tak czy owak nie wszystkie Samsungi są pod tym względem złe. Mój jest całkiem dobry. W porównaniu z tym zdjęciem LG to jest świetny.

Faktem jest jednak też, że telewizor z podświetleniem brzegowym nie jest równo podświetlony i z tego powodu reklamacji nie przyjmą. Moja rada - jeszcze raz napiszę - oglądać przy niezbyt słabym świetle, nigdy po ciemku. no i nie przesadzać z siłą podświetlenia.
Odpowiedź z Cytatem
JanuszKołeck jest offline
Wspiera forum

21-07-2012, 21:19
Domyślnie

pieniążek w taki sposób to nie mamy o czym rozmawiać.

Obaliłem Twoje twierdzenie poparte przykładowymi zdjęciami, że każdy Samsung ma mega Clouding jak widzisz... jesteś w błędzie.

Masz racje w Twoich twierdzeniach... nie.
Widzisz nawet Twoje przypuszczenia, ze TV jest sprzed 3 lat bo obecne Samsungi są jeszcze gorsze się nie sprawdziły... znów źle.

W żadnym wypadku nie mowie, ze Samsung jest najlepszy, ale jak dobrze trafisz jest naprawdę dobry i równo podświetlony. Mój wybór był w pełni świadomy wybierając technologie LED i właśnie Samsunga (wcześniej miałem plazmę - dla prawdziwych nocnych kinomanów nadal najlepszy wybór), nie muszę nic bronić obraz robi to sam.

Może dla Ciebie multimedialność w Samsungu (w tym jest akurat Samsung jest najlepszy) jest niepotrzebna, ale ja jak i wielu innych użytkowników korzystam z tego ciągle i nie wyobrażam sobie tego nie mieć. Nie dla wszystkich multimedia i Smart w TV jest ważne - ja to w pełni rozumiem i szanuje. u mnie TV w 70% używam we współpracy z laptopem i dla internetu, 30% oglądanie TV. Miałem inne potrzeby wybrałem inaczej ... uszanujesz ?

Wszystkie Samsungi = Clouding - gratuluje, że widziałeś i testowałeś każdy egzemplarz milion 2 miliony sztuk ?

Skrajność... zły nawyk.

Twoja postawa i wypowiedź do innych forumowiczów ... nie ładnie.

Ostatnio edytowane przez micmus ; 21-07-2012 o 21:27
Odpowiedź z Cytatem
micmus jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania