Nowy soft do UE40D5500 i problem.

Madziek

New member
Witam

Pojawił się nowy soft do ue40d5500 ale na stronie samsunga napisali, że jego numer to 1020.4 (oznaczenie T-MST5DEUC-1020.4), a jak próbuje ściągnąć plik to ściąga się w wersji 1020.1 z innym oznaczeniem (T-GAS6DEUC_1020.1).
Pytanie czy to jest nowy soft do tego telewizora, czy nie i samsung ma jakiegoś babola na stronie?
Pytanie drugie czy ktoś z Was wrzucił już ten nowy soft do swojego LED-a i czy coś się zmieniło lub poprawiło.
 

marcco124

New member
A ja się podepnę pod temat,chciałem zainstalować nowe oprogramowanie a tu pech.Z usb nie czyta nowego oprogramowania pomimo że rozpakowane i zainstalowane poprawnie,przez neta też nie chce i pojawia sie komunikat że nie znaleziono nowego oprogramowania a na stronce producenta jest.O co tu chodzi w czym tkwi problem ?
 

Madziek

New member
I jeszcze zauważyłem,że ten nowy soft 1020.4 jest o 32 MB większy od poprzednich softów.
Nikt z Was tego nie testował? Nie chcę się wsadzić na minę, że po aktualizacji softu padnie telewizor lub coś się sknoci w oprogramowaniu.
 

19misiek88

New member
1. napisane jest ze frimware jest w języku angielskim To znaczy ze cale menu jest w języku angielskim ? (dla mnie to nie problem ale Tv jest rodziców co nie znają angielskiego)

2. Może ktoś dotarł do jakiegoś change log'a ?
 

marcco124

New member
A ja się podepnę pod temat,chciałem zainstalować nowe oprogramowanie a tu pech.Z usb nie czyta nowego oprogramowania pomimo że rozpakowane i zainstalowane poprawnie,przez neta też nie chce i pojawia sie komunikat że nie znaleziono nowego oprogramowania a na stronce producenta jest.O co tu chodzi w czym tkwi problem ?
Czy możliwe jest aby było coś przestawione w menu serwisowym że nie mogę zmienić oprogramowania.Proszę o pomoc.
 

aarek68

New member
Witam

Pojawił się nowy soft do ue40d5500 ale na stronie samsunga napisali, że jego numer to 1020.4 (oznaczenie T-MST5DEUC-1020.4), a jak próbuje ściągnąć plik to ściąga się w wersji 1020.1 z innym oznaczeniem (T-GAS6DEUC_1020.1).
Pytanie czy to jest nowy soft do tego telewizora, czy nie i samsung ma jakiegoś babola na stronie?
Pytanie drugie czy ktoś z Was wrzucił już ten nowy soft do swojego LED-a i czy coś się zmieniło lub poprawiło.

Z tabelki na stronie: Compatibility Table for D series TVs - SamyGO wynika, że firmware T-GAS6DEUC jest kompatybilne z seriami UExxD60xx -D64xx, więc coś chyba jest nie tak z linkem na stronie Samsunga. Dla telewizorów z serii UE/UAxxD55xx-D57xx pasujące firmware to T-MST5*.
Pozdrawiam
 

Madziek

New member
Wychodzi na to, że samsung zrobił nam psikusa. Ciekawe tylko czy skapną się że mają babola i go szybko naprawią.
Co się tyczy języka angielskiego, to po instalacji poprzednich wersji softu też opisanych jako angielskie telewizor był nadal z menu polskim więc to raczej w niczym nie szkodzi.
 

ofran

New member
nowy soft do D5500-5700

Witam, wgrałem nowy soft 1020.4 do UE32D5500 bez problemów i nie widzę żadnych zmian.Pozdrawiam
 

Madziek

New member
Samsung już poprawił babola na stronie i wstawił prawidłowy soft.
Po instalacji nie widać żadnej różnicy poza samopoczuciem nowszego softu.
 

rattler

New member
Zauważyłem poprawę działania z moim amplitunerem. Ściszanie pilotem od TV, amplitunera podłączonego po HDMI działa lepiej.
 
W sofcie nie poprawili błędu z telegazetą -.-

Swoją drogą, czy to normalne, że jeśli mam zaprogramowane tylko kanały telewizji analogowej przy wybieraniu programu mam miejsce na 3 cyfry a nie 4?
 
Do góry