Lacze w DVD -coaxial co to?

jaroslawkonopka

New member
Czesc

Mam taniego DVD player LG i tak oprocz standardowego eurolacza jest cos co nazywa sie coaxial + audio L+P
powiedzcie mi co znaczy to coaxial i czy da sie to jakos uzyc z Samsungiem LCD model:LE26 71 lub 72 lub jakimkolwiem tej wielkoscli lub 32'' modelem z tej stajni.
A moze od razu wymienic na innego player? Czego moge oczekiwac?


Pozdrawiam

Jasiek
 

jaroslawkonopka

New member
:-( rozumiem

jaka wiec bedzie jakosc dvd lg dv8700 polaczonego poprzez scarta z LCD tv samsunga?
czy ktos uzywa takiej kombinacji-w moim przypadku wyboru nie bedzie

pozdrawiam i sorki bo laik jestem

jasiek
 

Marcin_G

New member
Napiszę tak, jeżeli Twój odtwarzacz na Scarcie wypuszcza sygnał RGB a TV to przyjmie to będzisz miał obraz dobrej jakości. Sam parę dni temu wymieniłem stare DVD Philipsa, które wypuszczało sygnał RGB na złączu Euro, na Samsunga 860. Samsung jest obecnie podłączony poprzez HDMI i powiem szczerze, nie widzę różnicy pomiędzy Philipsem a Samsungiem. Muszę jeszcze tylko sprawdzić jak to będzie jak podłączę Samsunga z TV po Componencie.
 

Marcin_G

New member
LCD to Loewe Concept 32cale. Czy jestem zadowolony? Jestem, ale jest to rodzaj zadowolenia wynikający raczej z faktu posiadania telewizora LCD, aniżeli jakści obrazu jaką może on zaoferować na moim sygnale (kablówka UPC). Oczywiście byłem świadomy tego co kupuję i czego mogę oczekiwać . Są programy które wyglądają cudownie, np. TVN24, TVN, niektóre zachodnie , i na takich programach widać dopiero co LCD potrafi. Dlatego jeżeli jeszcze nie kupiłeś LCD to czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj wszystko co w necie na ten temat piszą, a wtedy poznasz jakie są wady takich telewizorów, no i najważniejsze chyba to to że aby cieszyć oczy super obrazem trzeba dostarczyć super sygnał. Ponadto możesz skontaktować się z Kikim z tego forum, który zrobi Ci prezentację wybranych modeli u Ciebie w domu, a dzięki temu może wybór będzie łatwiejszy.
Co do jakości DVD to nie narzekam, choć przyznam szczerze że w tej materii oczekiwałem czegoś lepszego. Najważniejsze jednak że nie jest gorzej. Divxów nie oglądam, ale raz na próbę wrzuciłem płytkę z filmem i totalna porażka. Pikseloza że głowa mała. Wynikało to pewnie z faktu że film był w rozdzielczości 7xx na 4xx , nie pamiętam dokładnie, a obraz był wyświetlany na całym ekranie.
Ogólne wrażenia jak najbardziej pozytywne.
 
Do góry