PS51D8000 vs. TX-P50GT30

przemo73

New member
Bez reklam
Wiem, że jest podobny temat, ale porównuje inny model Samsunga z tym Panasem. Ponieważ te dwa wymienione w temacie telewizory, są w bardzo zbliżonej cenie chciałbym zasięgnąć u Was języka.
Który z nich wybrać? Czy ktoś miał możliwość postawienia ich obok siebie i porównać?
Z niecierpliwością czekam na sugestię.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Wiem, że jest podobny temat, ale porównuje inny model Samsunga z tym Panasem. Ponieważ te dwa wymienione w temacie telewizory, są w bardzo zbliżonej cenie chciałbym zasięgnąć u Was języka.
Który z nich wybrać? Czy ktoś miał możliwość postawienia ich obok siebie i porównać?
Z niecierpliwością czekam na sugestię.


Chyba pomylily Ci sie modele PS51D800 od 5079zl
PS51D8000, Telewizory - Ceneo.pl

a Panasonic TX50GT30 od 3300 a wiec 1700 zl taniej wiec na bank nie w podobnej cenie.
Panasonic TX-P50GT30E - Ceneo.pl
 

przemo73

New member
Bez reklam
Tak czułem, że ktoś o to zahaczy ;)

Są sklepy gdzie cena tych dwóch odbiorników jest niema taka sama.
Jeżeli jednak do niższych cen Panasonica GT30 doliczysz dwie sztuki okularów i WiFi cena robi się zbliżona. Nie o cenę jednak tu chodzi, a o obraz, bo multimedialnie Panas przegrywa.
Przeczytałem już wątek o D6900 i GT30 i mam wstępnie wyrobioną opinię, jednak ten model Sama posiada Real Black Filter i dlatego chciałbym informacji o porównaniu właśnie tych sprzętów.

PS
Nie mniej przez politykę cenową Panasa (chociaż bardziej dystrybutorów pewnie) zaczynam się mocno nad nim zastanawiać. Bo około 3500 pln to chyba rewelacyjna cena za taki sprzęt.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Tak czułem, że ktoś o to zahaczy ;)

Są sklepy gdzie cena tych dwóch odbiorników jest niema taka sama.
Jeżeli jednak do niższych cen Panasonica GT30 doliczysz dwie sztuki okularów i WiFi cena robi się zbliżona. Nie o cenę jednak tu chodzi, a o obraz, bo multimedialnie Panas przegrywa.
Przeczytałem już wątek o D6900 i GT30 i mam wstępnie wyrobioną opinię, jednak ten model Sama posiada Real Black Filter i dlatego chciałbym informacji o porównaniu właśnie tych sprzętów.

PS
Nie mniej przez politykę cenową Panasa (chociaż bardziej dystrybutorów pewnie) zaczynam się mocno nad nim zastanawiać. Bo około 3500 pln to chyba rewelacyjna cena za taki sprzęt.

Tyle ze jakosciowo D8000 jest lepszy bo porownywalnie w tescie wypadl do V30 :) wiec doliczajac cene okularow 700zl i wi-fi pewnie okolo 300zl cena rozic sie bedzie 700zl ,wiec kwestia porownania mozliwosci D8000 i GT choc na twoim miejscu raczej bym kupil cos z nowej serii samsunga czyli E8000 jak masz kase :)
 
Do góry