Jaki SAMSUNG 26 cali?

mgolski

New member
Bardzo proszę o pomoc - którego samsunga wybrać? LE26M51, LE26R51, czy może LE26R71/72.
Odległość od ekranu ok. 1,5m, sygnał - kiepskie DVD (pójdzie po komponent), kablówka - to okazjonalnie. Główne zastosowanie - Playstation 3 w przyszłości - po HDMI. Cena zeszłorocznych modeli podobna, około 2500, R71/72 około 300zł droższy.

Czy nikt nie może pomóc? Gonię już w piętkę z tymi panelami.
 
Ostatnia edycja:

dittos

New member
Ja kiedys miałem ten sam dylemat, tyle że do modeli 32".
Wybrałem M51 bo to była jedna z lepszych linii Samsunga (Kiki to może potwierdzić). Jestem jak najbardziej zadowolony z wyboru do dziś.
TV spełnia moje oczekiwania w 100 % :D
 

mgolski

New member
Dzięki! Takiej konkretnej odpowiedzi potrzebowałem - zwłaszcza od użytkownika tego modelu! Właśnie M51 najbardziej mi się podoba (też z uwagi na design)
 

mgolski

New member
Już mam! Można taniej niż włg ceneo!

No i kupiłem le26r51. Kilka uwag dla potomnych:
włg ceneo najniższa cena to około 2899zl. Z uwagi na to że z ewentualnym transportem do serwisu w przypadku zakupu przez sieć byłoby dużo kłopotów postanowiłem poszukać tv na miejscu (bielsko-biała). Rozrzut cenowy kosmiczny . Mi.in w MM wydziałem dwa tv te same modele ale 26 i 32 cale w tej samej cenie (wysokiej) :). Ostatecznie w małym sklepie gdy przyglądałem się 26r41 w cenie 3500 :) sprzedawca zapytał się co mnie interesuje. Powiedział że sprawdzi ceny w hurtowni i tego samego dnia zadzwonił z propozycją le26r51 w cenie 2490. Co niezwłocznie zakupiłem :).

o tv: obraz dvd super! blokowa antena - kicha. kablówkę sprawdzę w najbliższych dniach.
 

jacek13

New member
czy samsungi serri m51 sa gotowe do bezposredniego odbioru hdtv

nie jestem w tej branzy jeszcze niedoswiadczony i prosze o pomoc. Szykuje sie do zakupu lcd z miejsca jakie posiadam pod tv bedzie to 26-27 cali. Czytajac posty zauwazylem ze polecacie M51 26 cali. Jak na tle tego medelu wypadaja nowsze 27R72B i 27S71B.
Czy wszystkie te modele posiadaja juz tuner tv do odboiru HDTV ?.
Jezeli nie to zapewne bedzie trzeba dokupic z czasen tuner?. Moja odleglosc od tv to 3 m kablowka aster dvd component pioneer slynna seria 575a.Prosze o podpowiedz
jacek
 
Do góry