Samsung seria E6500 - testy, opinie, wszystko o...

wuj_stach

New member
U mnie niestety po 2,5 roku padła już po raz drugi matryca(martwy piksel od góry do dołu). Na szczęście kiedy kupowałem TV to namówili mnie na rozszerzoną gwarancje do 5 lat w związku z czym wymiana będzie w ramach gwarancji. Martwi mnie tylko fakt że jak co roku będzie mi padać matryca to i tak ta 5 letnia gwarancja nic nie da. Ktoś się może orientuje czy cały czas montują te same matryce czy może mają jakiś nowszy model ??
 

ogoorek

New member
Moja matryca wczoraj ostatecznie dała sobie spokój z wyświetlaniem obrazu na szerokości dobrych 10 cm :(

Już mam wybranego następcę - ale z Samsungami daję sobie spokój
 

Attachments

  • 2015-08-09 09.39.51.jpg
    2015-08-09 09.39.51.jpg
    256,2 KB · Wyś: 84

ogoorek

New member
Nie, koniec z Koreańczykami :)
Po postach na forum byłem przekonany, że wezmę Toshibę 55L7453DG.
Parametry ma świetne. W RTV Euro AGD chciałem, bo jest 50x0% :)
I wczoraj pojechałem ją zobaczyć - obraz naprawdę dobry ale "płynność" i taka sztuczna teatralność mnie poraziła. I co gorsze, sprzedawca twierdził, że taki obraz w LCD/LEDach to niestety standard. No, po 7 latach na plazmach trochę mnie to przeraziło.
Ale obok był Sony Centre i ten sam materiał (chodzę ze swoim dyskiem z filmami) obejrzałem na Sony 55W829 - i była zdecydowana różnica jeśli chodzi o sztuczność obrazu - tu obraz był porównywalny z plazmą.
Ale niestety nie mają dobrej promocji akurat na ten model (czyli dużo raz 0% :) więc idę dziś do innego euro rtv agd i wezmę któryś z tych modeli:
Sony 55W809C albo 55W755C albo ewentualnie 60W855B.
Ale na bank będzie to Sony

PS. aha - myślicie, że jest sens w ogóle wystawiać ten mój na sprzedaż? Ktoś to na części weźmie?
 
Ostatnia edycja:

and2000

New member
odpowiedź na PS: niestety nie. Sam jestem w takiej sytuacji (acz pasków mam kilka mniej :) ). Nikt nie jest zainteresowany- nadpodaż tych SZAJSUNGÓW z uszkodzoną matrycą
 

astw

New member
TV plazmowy można jeszcze kupić. Na znanym portalu aukcyjnym - nowe LG, ze sklepu 50 cali 1999 zł, prawie nowe 60 cali 2500 zł. Te ceny w stosunku do LCD są atrakcyjne a za 2-3 lata ceny OLED mogą być już radykalnie niższe.
 
Ostatnia edycja:

waszek_rmc

New member
Witam, co kupiłeś zamiast samsunga? Udało się dostać Sony?
Jako ze równo rok temu udało mi się wymienić matryce po gwarancji na nowa w ramach dobrego gestu. Oznajmnim wszem i wobec, ze równo po 13 mchach pasek pojawił się znowu
Bardziej prawej krawędzi ale identyczny;)
Pamietam jak serwis ćwierkał ze należy się 2 lata na matryce, ciekawe czy prawda ;) drugi raz pewnie się nie uda... Ale nigdy więcej samsunga. Nigdy
 

artekk

New member
Też Wam wyskakuje komunikat że YouTube przestanie działać 30.06.2017?
Nigdzie nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat.
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na blu-ray BD-D5500 przestał działać od 01.06.2017 r. Aplikacja sama się odinstalowała.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

AleX69gO2

New member
ma ktos moze screeny z menu serwisowego od PS60E6500; podejrzewam, ze PS51E6500 ma takie same, ale do rzeczy ...

nadgorliwy fachowiec zaczal mi gmerac w ustawieniach i chce porownac czy aby za duzo nie poprzestawial, interesuje mnie czy typ i model jest dobrze ustawiony oraz jakie sa oryginalne ustawienia w sekcji ADC/WB
za pomoc z gory bardzo dziekuje


attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php
 

Attachments

  • IMG_0156.jpg
    IMG_0156.jpg
    11,4 KB · Wyś: 185
  • IMG_0158.jpg
    IMG_0158.jpg
    9,6 KB · Wyś: 176
  • IMG_0157.jpg
    IMG_0157.jpg
    12,9 KB · Wyś: 177
  • IMG_0159.jpg
    IMG_0159.jpg
    9,8 KB · Wyś: 176
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
I u mnie matryca mówi papa,jeden pas mam 2cm od lewej strony,deugi jakies 12cm z prawej strony,paski na szerokosc piksela z gory na dól fioletowe.Zastanawiam sie czy próbowac go sprzedac czy ogladac ,moze tak szybko dodatkowe paski nie dojda,jak to u was bylo,szybko sie to rozszerzyło?
 
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
TV zakonczył swój zywot tydzien temu.Podswietlenie padło,ekran szary,widac tylko kolorowe paski z wadliwej matrycy.Nigdy wiecej zadnego gównianego sprzetu Samsunga.
 
Do góry