Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

termin

New member
Kompatybilne klawiatury myszy i inne akcesoria z serią ES

Kompatybilne klawiatury i myszy.
Czy klawiatura z padem Logitech K400 zadziała ?
Macie jakieś sprawdzone modele poza oryginalnymi drogimi akcesoriami ?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Cerv

New member
zakupiłem U40ES6800, ogólnie wrażenia bardzo dobre ale w ciemnym pomieszczeniu i na ustawieniach standardowych (oczywiście trzeba je szybko zmienić) na czarnym ekranie wyrażnie widać w narożnikach białe plamy podświetlenia, na szczęście po małej korekcie ustawień już nie ma takiego efektu. Co do ekranu, to wg mnie dobrze pochłania światło i brak odbić, chociaż pokój w którym stoi jest od strony północnej i światło samo w sobie zbytnio nie dokucza. Brak iplatv, podobno w nowej serii żaden tv jeszcze nie ma ale jest w trakcie przygotowania.

Witam markus224!
Osobiście kupiłem Samsunga UE40ES6100 i mam podobną przypadłość jasnych plam na bokach ekranu, mam jedna prośbę! Czy mógłbyś podać trochę szczegółów jak ustawiłeś parametry telewizora aby zminimalizować ten efekt!

Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich mogących również pomóc w tej sprawie!
 

siloos

New member
Witam
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest różnica pomiędzy :
-ES6710
-ES6800
Gdyż cena w euro jest taka sama za oba modele.
 

termin

New member
Kolor podstawy 32"

Jaki do cholery jest kolor podstawy w tym modelu czarny czy srebrny ?
Na żywo widziałem tylko model 6100 i tam jest brzydki czarny.
W sieci tylko upiększone rendery.
 
Ostatnia edycja:

mistrzb

Member
W 6100 jest czarna a w 6800 jest srebrna "kurza lapa". Srebrny kolor ma byc niby bardziej ekskluzywny, wiec jest w wyzszej wersji ;)
 
Ostatnia edycja:

13FoCuS13

New member
Potwierdzam ES6800 ma Srebrną Czworonożną podstawkę wydaje mi się bardziej ekskluzywna niż zwykła czarna podstawka, aczkolwiek na ścianie bez niej również wygląda super, jak obrazek ;)
 

majki84

New member
Kurde napaliłem się na ten TV w 55calach patrząc na ceneo a tu się okazuje że one są za ponad 6tyś a nie 4800 zł ?Czy jest jeszcze jakiś dobry LCD w rozmiarze ok 50 cali do 5tyś zł?Generalnie chciałem plazmę Panasonic St50, ale mam słoneczny pokój i plazma może mieć problem z pokazaniem swoich walorów.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Ja też zacząłem poważnie myśleć o tym TV. Chociaż byłem już zdecydowany na plazmę samsunga 51E6500. Teraz mam znowu zagwozdkę.
Mnie interesuje czy dynamiczny sport powoduje smużenie.

Send from Tapatalk
 

walosek

New member
A który TV jest lepszy Samsung D7000 czy tegoroczny ES6800?

Czy ES6800 ma możliwość odtwarzania avi, mkv, napisów txt itd (tak jak w serii D)?
 

felula

New member
Witam,

Na pierwszej stronie pojawiła się informacja, że ten TV nie ma wejścia PC VGA - co to oznacza?
Że nie można podłączyć laptopa inaczej niż poprzez HDMI? (Nie wiem, jak się nazywa to wejście, którego się używa, żeby podłączać laptopy np. do rzutników - to jest właśnie VGA?)
 

mistrzb

Member
Zeszloroczna seria d7000 jest lepsza od tegorocznej es6800. Mimo wszystko przeskok jest spory i w tym roku jeszcze moze nawet wyrazniejszy ze wzgledu na brak Ultra Clear Panel w es6800. Cena tez niestety sugeruje, ze jest to klasa wyzej
 

13FoCuS13

New member
Ten TV nie posiada wejścia VGA do podpięcia PC, PC można podłączyć pod HDMI i działać będzie pięknie, w sumie to VGA to już delikatny staroć (już niektóre laptopy po prostu tego nie maja), zawsze są kable VGA-HDMI choć to sensu większego nie ma, bo po HDMI leci nam tez dźwięk.

Jeśli chodzi o sporty Dynamiczne, ja jeszcze żadnej smugi na nim nie widziałem, lepiej potwierdź to u kogoś jeszcze.

Co do różnic E6800 a D7000, ja zdecydował bym się na E7000 różnica podejrzewam jest kilku stówek, choć E8000 jest jeszcze lepszy, więc to takie troszkę związane raczej z kasą, wydaje mi się że jak nie masz kasy bierzesz E6800 i jesteś zadowolony :) jak masz bierzesz E8000.
 

LFB

New member
Nowy firmware dla ES6800

Wczoraj pojawił się nowy firmware dla ES6800, czy ktoś zauważył jakieś zmiany? Ja go wgrałem ale nie miałem czasu na dokładniejsze testy i żadnej zmiany nie zauważyłem.
 

LFB

New member
A który TV jest lepszy Samsung D7000 czy tegoroczny ES6800?

Czy ES6800 ma możliwość odtwarzania avi, mkv, napisów txt itd (tak jak w serii D)?
ES odtwarza avi, mkv i napisy srt. Dodatkowo ma dwa rdzenie co może nie być bez znaczenia z czasem przy nowszych wersjach aplikacji dostępnych w samsung apps. Wczoraj pojawił się TVN player i cześć programów dostępna jest w jakości HD, nie wiem czy D7000 też oferuje programy w tej jakości?
 

13FoCuS13

New member
Jaki masz numer aktualizacji na TV? bo do ściągnięcia jest:
- T-MST10PDEUC-1017.1
a po ściągnięciu plik jest opisany:
- T-MST10PDEUC-1007.1

i jaki ostatecznie jest na TV po aktualizacji, przepraszam ze tak pytam, ale dostęp do TV bede miał dopiero wieczorem ;)
 

LFB

New member
Jaki masz numer aktualizacji na TV? bo do ściągnięcia jest:
- T-MST10PDEUC-1017.1
a po ściągnięciu plik jest opisany:
- T-MST10PDEUC-1007.1

i jaki ostatecznie jest na TV po aktualizacji, przepraszam ze tak pytam, ale dostęp do TV bede miał dopiero wieczorem ;)
Ja aktualizowałem opcją online z poziomu telewizora i wydaje mi sie że tam mowa była o wersji 1020 ktora zastąpi aktualną 1010. Jeśli masz dostęp do internetu z poziomu telewizora zobacz co tam ci się wyświetli. Co telewizor aktualnie pokazuje też będę mógł sprawdzić dopiero wieczorem.
 

SlaWasIl

New member
Czy jest jakiś program pod Windę, który robiłby po wifi z komputera klawiaturę i pilota do TV?
Szukałem i nic nie znajduję... tylko pod Androida...

PS
Jakby były jakieś ciekawe programy do PC-ta dla tego modelu, to będę wdzięczny za namiary.
 
Do góry