Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

RafZielak

New member
Ściągnąłem, zainstalowałem ... Nie zauważyłem najmniejszych nawet różnic. WiFi nadal nie działa. Może ma ktoś gdzieś ostatnią wersję Firmware na której WiFi jeszcze działało? Czy w ogóle możliwy jest downgrade?
 

arokis49

New member
Ściągnąłem, zainstalowałem ... Nie zauważyłem najmniejszych nawet różnic. WiFi nadal nie działa. Może ma ktoś gdzieś ostatnią wersję Firmware na której WiFi jeszcze działało? Czy w ogóle możliwy jest downgrade?

Jest taka możliwość,wgraj przez usb T_MST0000. A potem soft jaki będziesz chciał
Wgrałem ten soft i działa na tym modelu Seria ES6800

 

tomaszeklolek

New member
w moim sa 3 paski zepsutych pixeli w poziomie przez caly ekran. model ue55es6800. przez te 6 lat uzywania z jednym rzeczy bylem zadowolony w tv z innych mniej. matryca ulegla uszkodzeniu jakies 3 miesiace temu (pojawil sie jeden pasek po miesiscu drugi i po miesiacu trzeci). mam wrazenie ze aktualizacje wywolaly paski....
 

bigtoy

Member
Czy udało się komuś może podłączyć słuchawki bezprzewodowe przez bluetooth?

raczej nie ma takiej możliwości, nowsze modele (np seria H) mają w menu serwisowym ukrytą taką opcje i działa parowanie z większością słuchawek bluetooth. Ten model w menu serwisowym nie ma takiej opcji. Z tego co kiedyś czytałem to można podłączyć słuchawki bezprzewodowe które mają swój nadajnik który podłącza się to do gniazda słuchawkowego TV.

Zmieniając temat mój ES wywala SMART HUB'a twierdzi że niema połączenia z siecią (a takowe jest) po konsultacji z serwisem doradzono mi upgrade firmware'u do wersji 2008 (obecnie mam 1033 z którego jest zadowolony), ktoś miał podobny problem i rozwiązał go bez zmiany oprogramowania TV ?
Jak pisał arokis49 w razie czego można zainstalować wcześniejsze oprogramowanie, skąd można ściągną takie oprogramowanie ?
 
Ostatnia edycja:

YUREK1st

New member
No tak ale słuchawki bezprzewodowe można podłączyć do każdego gniazda sluchawkowego pod warunkiem, że mają swój nadajnik.
Nie mówię, że to jest reguła ale osobiście instalowałem wszystkie kolejne oprogramowania bez późniejszych problemów, po za tą nieszczęsną przeglądarką, która już nie wiem jakim prawem oficjalnie nie jest wspierana przez samsunga! :x
 
Do góry