Szukam wieszaka dla 51D6900

kita1988

New member
Witam
Jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga 51D6900 i chciał bym go powiesić na ścianie jaki wieszak mi polecacie? bo na alledrogo ceny są różne od 30zł do 200zł czym one się różnią? nie chciałbym aby mi TV spadł:( Więc zdaję się na waszą opinie;) aaaaa zależy mi aby jak najmniej odstawał od ściany lecz wieszak na tych linkach mnie nie interesuje;p;p
pozdrawiam
 

rodrigos

New member
ja kupiłe firmy cabletech ale standard vesa 800 bo sprzedawca twierdził ze 400 za mały więc nieweim jak to z tym standardem samsung na swojej stonie nawet nie umieszcza o tym informacji ,i polecam aby był dalej od sciany ,można wtedy łatwo korzystać z portów usb a tak problem z podłączaniem twardziela czy pena
 

kita1988

New member
W sumie to raczej zainwestuje VESA 800x400 w ten allegro.pl/hama-uchwyt-do-plazma-lcd-slim-vesa-do-800x400-i2259630880.html
odstaje od ściany 2,5cm i czy może wisieć tv tak blisko?? dojście do USB itp to bede mieć;) tylko czy tv nie zaszkodzi tak blisko ściany??? Szukałem w instrukcji jak blisko może być ale nie znalazłem;/;/
 

roccogiani

New member
Ja polecam ten allegro.pl/show_item.php?item=2206466715 sam wieszając Panasonica 50VT30 waga 35Kg i wisi git!!! mała odległość od ściany i prosty montaż
 
Ostatnia edycja:
Do góry