Samsung seria E8000 - testy, opinie, wszystko o...

Adam eM

New member
Ciekaw jestem czy w serii E zmienili menu tunerów naziemnego i satelitarnego, aby programy były na jednej liście tak jak w tunerach tv-sat combo. I czy tuner tv-sat poprawnie dekoduje dvb-s2? Przeglądając dane i zdjęcia tego modelu to narazie jest dużo błędów. Np niemiecka strona samsunga podaje dane uchwytu vesa 200x200mm(?), pomylone zdjęcia modelów led i pdp. Więc narazie poważnie nie można traktować tych informacji. Pozdrawiam.
 

czeski73

New member
no to pogrzebałeś moje nadzieje....

:blagam:dlaczego?..................opisz proszę co cię pogrzebało w twych nadziejach

Szukam dopytuje o dostępność 60''E8000 - cena powinna być pośrednia około 7.5k - 8k
51''-5.999,00 / 64''-9.999,00 - cena jak dla mnie zaporowa.
Ja od fotela do ściany mam 4m - więc 60'' - byłaby najlepszym dla nas rozwiązaniem.Obawiam się że jak 60'' nie będzie dostępne na naszym rynku kupie 51'' i się okaże że będzie za mały :blagam:
 
a no zdanie z strony do której podałeś powyżej linka:
"....
USA: Samsung E8000 will be available in 51, 60 and 64 inches called PN51E8000, PN60E8000 and PN64E8000.
Europe: Samsung E8000 will be available in 51 and 64 inches called PS51E8000 and PS64E8000."

chyba że to plotki i sianie zamętu ;)
 

czeski73

New member
a no zdanie z strony do której podałeś powyżej linka:
"....
USA: Samsung E8000 will be available in 51, 60 and 64 inches called PN51E8000, PN60E8000 and PN64E8000.
Europe: Samsung E8000 will be available in 51 and 64 inches called PS51E8000 and PS64E8000."

chyba że to plotki i sianie zamętu ;)


drążmy temat dziwnie że pojawiają się na naszych sklepach internetowych w ofertach miejmy nadzieje że się jednak pojawi.
 
coś takiego odpisali mi w zeszłym tyg>
.....
Witam,
aktualnie nie posiadamy wybranego modelu w sprzedaży, ani nie mamy możliwości sprowadzenia go na podstawie Państwa indywidualnego zamówienia.
------------------------------------------------------------
Pozdrawiam

Sylwia B.....
Asystent Sklepu Internetowego
email: s.......@neo.......pl

tel. 801.....; (71) 3......
Infolinia
NEO....... Sp. z o.o.
ul. ..........Wrocław
....."

myślałem że może na rynek Niemiecki chociaż będzie ale zanosi się że też nie ....
 
:cool:no w końcu dobre wiadomości nie spodziewałem sie tak szybko takiej ceny :).....
.....uuuu nie doczytałem chilowo niedostępny....:-(
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
dokładnie ma to samo co D8000 tylko że bez bajerow kamerki i możliwości aktualizacji przez 5lat

Model 6500 nie ma jeszcze 3D Sound i jest o blisko 10mm "grubaśny" od osiemtysiączki. Reszta jest taka sama.

Najważniejsze... E8000 posiada dwurdzeniowy procesor.
 
Ostatnia edycja:

czeski73

New member
kusząca jest ta cena .....a czeski juz sie zdecydowałes czy 6500 czy 8000?
ja zostaje przy 51e8000


Ja raczej też przy 51E8000.

Testowałem dzisiaj w MM 55ES8000 jeśli chodzi o mowe gesty działa bez zarzutu płynnie się przełącza nie trzeba krzyczeć do TV a i nawet z 5 metrów kiwając do niego działa :-D Procek 2 rdzeniowy spełnia swe zadania jak zapowiadali

Czekam jeszcze na testy Kikiego co do obrazu :-D pozdrawiam
 

yhha

New member
witam, wczoraj zakupiłem PS51E8000
jest to moja pierwsza plazma wczesniej tylko LCD, ogólnie fajnie chodzi i narazie testuje ustawiania obrazu i jakoś nie moge ustawic dobrej czerni(byc moze mi na wzrok padło:) ) a i raz sie juz zawiesił na smart hub.
Nie mam tez możliwosci stwierdzenia jak wyglada obraz odnośnie innych plazm
 

czeski73

New member
witam, wczoraj zakupiłem PS51E8000
jest to moja pierwsza plazma wczesniej tylko LCD, ogólnie fajnie chodzi i narazie testuje ustawiania obrazu i jakoś nie moge ustawic dobrej czerni(byc moze mi na wzrok padło:) ) a i raz sie juz zawiesił na smart hub.
Nie mam tez możliwosci stwierdzenia jak wyglada obraz odnośnie innych plazm

Witam

No to jesteś pierwszy gratuluje zakupu.Ja się czaje na tą plazme i czekam na testy kikiego ma zrobić.Jeśli mogę Tobie jakoś pomóc podeśle zaraz ustawienia od Plazmy seri D8000 spróbój ustawić i opisz czy będzie lepiej :|

Masz tam 4 ustawienia różnych użytkowników którzy kalibrowali ten sprzęt wybierzesz coć napewno co ucieszy twe oczy
 
Ostatnia edycja:
Do góry