Samsung seria E8000 - testy, opinie, wszystko o...

Adrian85

New member
Bez reklam
Czerń która dorównuje panasowi jest tylko w modelach 64'',w mniejszych jest jak jest,czyli jest dobra ale do panasów jeszcze trochę brakuje.
51D8000 0.06(najwyższy model)
G30 0.03(klasa średnia)a o połowę lepszy wynik

W tym roku Samsung zapowiedział poprawę ''aż'' o 10%.......
Samsungi maja za to jaśniejszy,ostrzejszy obraz i do tego lepsze multimedia ale słabo radzą sobie ze słabym sygnałem,więc coś za coś i wedle potrzeb a nie jakiegoś fanboystwa na punkcie marki.
@czeski73
Możesz jeszcze poczekać na nowy model LG 50PM9700 z matowym ekranem i lepszą czernią w tegorocznych modelach.Miałem PK950 i był świetny,więc nie zaszkodzi porównać:)
 

czeski73

New member
@czeski73
Możesz jeszcze poczekać na nowy model LG 50PM9700 z matowym ekranem i lepszą czernią w tegorocznych modelach.Miałem PK950 i był świetny,więc nie zaszkodzi porównać:)

WYGLĄDA PRAWIE DOKŁADNIE JAK SAMSUNG he he he ciekawe kto od kogo zerżnoł :eek:k:

LG 50PM9700

Plasma-E8000_FRONT.jpg
E8000
 
Ostatnia edycja:

czeski73

New member
Zgadza się kolego @Adrian85 :D wedle potrzeb i funkcjonalności a z obrazem SD sobie poradzi zapewne mamy telewizje 'N a na kanałach SD mało co jest ciekawego więc będziemy w większości oglądac w HD ( podręconym cyfrowo :lol: ) i z blue rey`a :D oraz 3d oraz jak pisałem wcześniej przez 5 kolejnych lat będzie można aktualizować E8000 przez Smart Evolution.

A fanboyem żadnej marki w sumie nie jestem :lol: ma to być po prostu praktyczne dla całej rodzinki:eek:k:

I wreszcie kanały TVP1 i TVP2 w czerwcu będą jak zapowiadają w HD więc EURO 2012 obejrzymy w dobrej jakości zapewne
 
niższy to raczej oznacza 6500 lub 6900 a nie 7000? chociaz u nas 6900=7000 Polska Kraj dziwny kraj.... nawet / a może zwłaszcza u Samsunga
 

czeski73

New member
z tym neo24 to raczej ściema gdyż wszystkie serie e mają oznaczenie np 60e5500 a tu ps59 ale zobaczymy :(

wszystkie plazmy w Polsce Samsunga mają oznaczenie np PS51D8000 ; PS51D6900 itd z oznaczeniem PN60E8000 pewnie na USA UK DE i inne kraje

przykładowy link Samsung PN60E8000 Preview | PCMag.com

ażeby było śmieszniej nasi zachodni sąsiedzi mają okazje kupić Plazme SAMSUNG PS64E8090 wyglądającą jak LED oto link http://www.testbericht.de/plasma-tv/samsung-ps64e8090.html
 
Ostatnia edycja:
oznaczenie PS60E550 jest dla Polski
PS60E550D1W - PRZEGLĄD | SAMSUNG
a po tych linkach co zamieściłeś widać że nie tylko u nas sklepy/serwisy wyprzedzają stan faktyczny i zamieszczają nie do końca sprawdzone informacje gdyż na jednym zdjęciu jest ewidentnie model PS...D8000 a na drugim LED E8000 ....
 

czeski73

New member
Dokładnie tak ale na zachodzie są oznaczenia PN59 PN60 PN63 i jak u nas jest np.PS51D8000 to w DE jest PS51D8090 i to ten sam produkt
 

JackS.

New member
Bez reklam
opłacalność zakupu D8000 jest w tej chwili żadna, wątpliwości co do opłacalności E8000 są również uzasadnione
Ale jak się dokładnie przyjrzysz specyfikacji tegorocznej serii E550, to jak idzie o obraz, ma ona wszystkie zalety ubiegłorocznej serii D8000, a kosztuje o połowę mniej.
 
już się nie czepiam... tylko jeśli mogę prosić to o LG tez gdzie indziej ......a tu lepiej gorzej ale na temat..... czyli samsung szajsung czy jak kto woli ;)

a co do dodatków za grosze.... to nie ma wątpliwości iż lepiej jest mieć jeden pilot niż 6 czy nawet 3 nie są wygodne ....kina/ zestawu audio na pewno nie zintegrujesz z TV zatem z tego pilota raczej nie da się zrezygnować (a i tak wędrówka z 2 pilotami do kanapy i z powrotem to potrafi być wyczyn....)
a co do bajerów to tak jak z gustami nie dogadasz się z każdym.... niektórzy wolą maila wysłać na święta do rodziny a ja wysyłam kartki pocztą .... za to wolę przeglądać listę dostępnych filmów w TV na pendrivie lub dysku niż wertować półkę z płytami dvd/BD ale to właśnie jest różnica gustów a o nich długo by ..... więc dość
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
widze że pozamiatane za co bardzo dziekuję!
swoja drogą to podpytywałem w paru sklepach o rozmiar 59/60 serii 8000 narazie żaden sklep nie ma żadnego cynka czy w ogóle będą ....
a co do cen w euro... rzeczywiście masakra ale mam nadzieję że tak jak w zeszłym roku szybko spadną
 
Ostatnia edycja:

czeski73

New member
widze że pozamiatane za co bardzo dziekuję!
swoja drogą to podpytywałem w paru sklepach o rozmiar 59/60 serii 8000 narazie żaden sklep nie ma żadnego cynka czy w ogóle będą ....
a co do cen w euro... rzeczywiście masakra ale mam nadzieję że tak jak w zeszłym roku szybko spadną

poniżej e-mail od handlowca z sieci Neonet chodzi o PS51E8000

Witam.

Dostałem info że pod koniec przyszłego tygodnia TV powinny wjechać na nasz magazyn. Cena taka jak rozmawialiśmy 5999 zł no chyba że się coś zmieni gdy już będzie towar oficjalnie dostępny, tak więc pod koniec tygodnia proszę o kontakt telefoniczny lub meilowy wówczas konkretnie będziemy mogli porozmawiać.

Pozdrawiam Oskar Frukowski


--

[FONT=Berlin
Sans FB Demi, sans-serif]Zapraszamy w godzinach:[/FONT]​

[FONT=Berlin
Sans FB Demi, sans-serif]pon.-pt.: 10:00 - 18:00 [/FONT]
[FONT=Berlin
Sans FB Demi, sans-serif]
sob.: 10:00 - 14:00[/FONT]​
[FONT=Berlin Sans FB Demi,
sans-serif]Neonet S.A. [/FONT]
 
Do góry