PS51D6900 + PS3 + jakie kino domowe żeby razem działało?

dafior01

New member
Witam,

Poradźcie prosze jakie kino domowe (lub amplituner + głośniki) kupić aby po połączeniu wszystkiego, czyli PS51D6900 i konsoli PS3 grało w 5.1 Czyli dźwięk z konali mógł być odtwarzany przez kino/amplitumer w 5.1 oraz z dźwięk z TV szedł też w 5.1 na kinie (załóżmy że TV jest z kartą CI i dekoduje z satki takowy format dźwięku).

Obecnie konsole mam połączono przez HDMI z TV dla obraz, natomiast dźwięk z PS3 po zwykłym chinch do do kina domowego LG (staroć która nie ma nawet wejścia optycznego - ale jakoś ładnie gra).

W tej konfiguracji nawet nie mam jak uzyskać zwykłego stereo z TV na kinie bo nie mam gdzie tego podpiąć.

Proszę poradźcie jak to rozwiązać i co kupić. Budżet nie duży niestety bo tak do 1200 zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trochę cienko. Wystarczy na kina zintegrowane .
Panasonic SC BTT 270 - to będzie dobre rozwiązanie.
 

dafior01

New member
Chyba ciekawa propozycja. Tylko nie za bardzo mam jak postawić te głośniki środkowe.
Rozumiem że wyjście HDMI z tego sprzętu do wejścia w TV. Z konsoli wyjście optyczne do wejścia optycznego.

Jeżeli nie ma opcji innej w tej kwocie żeby też miało wejścia HDMI to może dobry też by był Samsunga zestaw kina domowego HT-D555 - może z jednego pilota będzie wszystko chodzić? Z drugiej strony nie było by dobrze żeby posłuchać tylko radia włączał się TV....


albo Sony ht-as5 np NIEUŻYWANE głośniki kina domowego 5.1 Sony HT-AS5 (2195007214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a może jakbym cudem uskładał to takie coś ONKYO HT-S5305 ONKYO HT-S5305 (2185652786) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry