UE40D7000 - lista kanałów Polsat

Yankee

New member
Witam,

poszukuję jakiejś gotowej listy kanałów dla Cyfrowego Polsatu lub ewentualnie jakiegoś konwertera innych dostępnych list do formatu .scm.
Dzisiaj sam sobie stworzyłem taka listę ale mam problemy z pewnymi kanałami, których po prostu na niej nie widzę jak tez z kanałami TVN Turbo, Style czy TVN. Na edytorze widnieją z FEC 3/4 a powinny mieć 5/6. Nie wiem gdzie to się zmienia a przy skanowaniu nie ma możliwości wyboru tego parametru.

Pozdrawiam
 

Marbis

New member
Jeżeli nie korzystasz z innych programów to wyszukaj ręcznie sobie tylko transpondery z CP, tu masz pełny spis: hdtv-sat.eu/tunery_satelitarne,parametry_odbioru_polskich_kanal,8,1,cyfrowy_polsat_parametry_odbior1,40.html
Jako że nie mogę podać linka dodaj sobie litery poprzedzające.
 

Yankee

New member
Jeżeli nie korzystasz z innych programów to wyszukaj ręcznie sobie tylko transpondery z CP, tu masz pełny spis: hdtv-sat.eu/tunery_satelitarne,parametry_odbioru_polskich_kanal,8,1,cyfrowy_polsat_parametry_odbior1,40.html
Jako że nie mogę podać linka dodaj sobie litery poprzedzające.

tam są jakieś archaiczne dane - lepiej to zrobić z lyngsat.com.

ja mam natomiast inny problem bo nie działają mi TVN turbo i tvn style, które wg tv sa na FEC 3/4 a powinny być 5/6. Są zakodowane. Jeśli natomiast przejdę na tvp1 a potem od razu na jeden z tych kanałów to pojawia sie obraz i kanały działają. Po przejściu na inny kanał i powrocie znowu nie świecą tvny.
Dlatego pytałem o jakąś gotowa listę - może lepsza niż moja?
 
Do góry