Samsung UE d 5500 meuu serwisowe problem

Grundol2

New member
Witam Pomocy :( !!
przypadkiem w menu serwisowym w zakładce control nacsiłem reset factory i musiałem wszystko ustawiać od nowa ale obraz mi się wydaje gorszy niż wcześniej i mam pytanko ten reset factory przywrócił ustawienia fabryczne w całym tv czy tylko w tej zakładce control bo teraz mam w zakładce tak type 40P6UF0E a model 5500 mógłby mi podać ktoś własne wartości z swojego tv 37 d5500 z zakładki control a jak to spowodowało przywrócenie wszystkich ustawień w menu serwisowym to może ktoś podać wszystkie ustawienia góry dziękuje
 

ShangX

Member
Witam Pomocy :( !!
przypadkiem w menu serwisowym w zakładce control nacsiłem reset factory i musiałem wszystko ustawiać od nowa ale obraz mi się wydaje gorszy niż wcześniej i mam pytanko ten reset factory przywrócił ustawienia fabryczne w całym tv czy tylko w tej zakładce control bo teraz mam w zakładce tak type 40P6UF0E a model 5500 mógłby mi podać ktoś własne wartości z swojego tv 37 d5500 z zakładki control a jak to spowodowało przywrócenie wszystkich ustawień w menu serwisowym to może ktoś podać wszystkie ustawienia góry dziękuje

juz kilka razy ostrzegano przed grzebaniem w menu serwisowym. To są właśnie skutki tego.

Jęśli chcesz aby ktoś Ci podał ustawienia dla twojego modelu to wiąże się z tym i musi posiadać, tą samą płytę głowną, matrycę i zasilacz co TY, ponieważ te same modele mogą posiadać inne podzespoły, a co za tym idzie - inne ustawienia w trybie serwisowym.

P.S. Do ustawienia obrazu itp. potrzebne są specjalne generatory.:cry:
 

fula

New member
Witam Pomocy :( !!
przypadkiem w menu serwisowym w zakładce control nacsiłem reset factory i musiałem wszystko ustawiać od nowa ale obraz mi się wydaje gorszy niż wcześniej i mam pytanko ten reset factory przywrócił ustawienia fabryczne w całym tv czy tylko w tej zakładce control bo teraz mam w zakładce tak type 40P6UF0E a model 5500 mógłby mi podać ktoś własne wartości z swojego tv 37 d5500 z zakładki control a jak to spowodowało przywrócenie wszystkich ustawień w menu serwisowym to może ktoś podać wszystkie ustawienia góry dziękuje


Te ustawienia w MS są indywidualne dla pary panel - płyta.
 

Grundol2

New member
no to trza zbierać na nowy tv :sad: z tego wynika bo taka menu powinno być zablokowane a nie kusi człowieka :-x bez tych generatorów nic nie skuram ? a ile kosztuje taka regulacja orientujecie się?
 
Ostatnia edycja:
Do góry