Samsung DB-D5100

kowboj6

New member
Posiadam samsung d5100 i chciałbym wgrać firmware od d5300 albo zaktualizować.
Proszę o szybką odpowiedź.
 

piwosz30

New member
Podłącze się pod temat ale z innym pytaniem a mianowicie zamierzam kupić odtwarzacz Samsung BD-D5100 tylko zastanawiam się jak go podłączyć pod amplituner z tego co się orientuję odtwarzacz nie posiada wyjścia optycznego.
 

mirekwr1

Member
Podłączę się do tematu na temat tego odtwarzacza. Kolega kupił niedawno taki. Po aktualizacji oprogramowania przez internet, brak jest możliwości wejścia na You Tube - mimo, że odtwarzacz ma połączenie z siecią, bo można sprawdzić, czy jest nowa wersja oprogramowania, przy próbie połączenia się z serwisem Tou Tube pokazuje się przekreślona czerwonym krzyżykiem ikona połączenia sieciowego. Kolejny problem - odtwarzacz nie odtwarza płyt BD9, czyli plików o prawidłowej strukturze Blu-ray nagranych na płytę DVD Dual Layer (mój odtwarzacz LG BD-550 widzi te płyty jako "Blu-ray Disc"), wyskakuje komunikat o nieobsługiwanym formacie. Dziwne dla mnie również jest, że w specyfikacji urządzenia nie ma wśród odtwarzanych formatów AVCHD, który niewiele różni się przecież od BD. Ciekawi mnie to, czy wszystkie te odtwarzacze tak mają (tzn. brak You Tube i nie odtwarzanie płyt BD9), czy może kolega mój trafił na wyjątkowo trefny egzemplarz?
 

marek 24

New member
Co do BD9 to się zgadzam - nie odtwarza (szkoda) , jeśli chodzi o YouTube to na nowym sofcie działa bez problemu. Dziwi mnie sprawa BD9 bo na moim (byłym ) BD-P1580 działało jak należy.
 
Do góry