Problem Samsung LE32D550 - menu serwisowe

agnb

New member
Witam,

Poczytałam ostatnio na temat mojego tv i na moje nieszczęście weszłam do menu serwisowego... Poprzestawiałam i teraz niestety tv nie łapie mi żadnych programów.. nic... Działa odtwarzanie filmów przez usb, wszystko wyświetla się poprawnie. Wciskałam na "factory reset" ale nic nie pomogło. Czy ktoś może mi podać jakie powinny być ustawienia w menu serwisowym do LE32D550? Czy mogłam uszkodzić tv?

Nie za bardzo uśmiecha mi się dzwonienie do serwisu, podobno przez takie praktyki traci się gwarancję, a tv mam miesiąc...

Bardzo będę wdzięczna za pomoc

Aga
 

fula

New member
Może być prawidłowe zachowanie dla odbiornika który w specyfikacji nie obsługuje filmów przez USB, a użytkownik włączył tą opcje. Spróbuj ją wyłączyć.

Żeby podać prawidłowe ustawienia dla podzespołów. Musisz wiedzieć jaką masz matrycę, płytę, zasilacz, a te rzeczy są rożne, rożnych producentów.

Jak już namieszałaś w MS, zobacz czy masz auto konfiguracje, ta opcja powoduje podstawowe przywrócenie ustawień.
 
Ostatnia edycja:

agnb

New member
Tylko mój tv ma opcję odtwarzania z usb normalnie, bez zmian ustawień. Gdzie może być ta autokofiguracja? Bo jak mówisz o zwykłym menu tv to jest tylko przywrócenie obrazu lub dzwięku na standardowy...
 

fula

New member
Ludzie nie właźcie do Menu Serwis, nie macie czego tam szukać !!!
agnb jesteś którymś z kolei tego przykładem.
Został tylko serwis.
 

kami20

New member
Ludzie nie właźcie do Menu Serwis, nie macie czego tam szukać !!!
agnb jesteś którymś z kolei tego przykładem.
Został tylko serwis.
Nic tylko przyklasnąć temu stwierdzeniu.Zastanawia mnie tylko jaki był cel wędrówki po MS agnb jeśli nie chodziło o odblokowanie USB.Ot tak pogrzebać sobie?
 

agnb

New member
załatwione

Okazało się, że przestawiłam ustawienia tunera, już działa prawidłowo. Dzięki za pomoc.
 
Do góry