Le40F71

Poliko

New member
Witam

Czy może już wiadomo, kiedy w Polsce się pojawi model le40f71 ?
Bo już w czecha jest w ofercie a cena jest zbliżona do ceny modelu le40m71 w Polsce:-D
Wygląda na to ze Polski odział Samsunga znowu zaspał ;)


Może ktoś z forumowiczów widział już ten model w akcji?

Pozdrawiam
 

Marecky

New member
niestety jest to dolujace. Widze ze Czesi maja 32M71 no i to nowe cacko 40F71 a u nas tylko 40M71 :(

Dla mnie to nie problem skoczyc po TV do Czech tylko czy gwarancja bedzie respektowana w Polsce...
 

oskar38

New member
Poliko napisał:
Witam

Czy może już wiadomo, kiedy w Polsce się pojawi model le40f71 ?
Bo już w czecha jest w ofercie a cena jest zbliżona do ceny modelu le40m71 w Polsce:-D
Wygląda na to ze Polski odział Samsunga znowu zaspał ;)


Może ktoś z forumowiczów widział już ten model w akcji?

Pozdrawiam
Witaj.Dostalem dzisiaj maila od samsunga pl.Model full HD czyli LE40F71b pokaze sie w sprzedazy w polsce w pazdzierniku.Sam na niego niecierpliwie czekam,tylko jeszcze cena mam nadzieje ,ze bedzie konkurencyjna z sony,bo jezeli nie to kupie sony serii x.Widzialem w akcji odpowiednik tego LCD wczoraj w sklepie(jestem teraz w nowym jorku) wraz z blu-ray.Rewelacja!Filmy na blu-ray po 25$.Jak chcecie cos jeszcze wiedziec to pytajcie,zawsze moge tutaj sprawdzic.Pozdrowienia.
 

Marecky

New member
wytlumaczcie mi czemu nie zrobili od razu 2 w 1 czyli modelu LExxF91 - FullHD i lepsze podswietlenie (kontrast dynamiczny az 10000:1) tylko jest LExxM91 lub LExxF71 ?

Czy warto czekac na taki czy jednak cena bedzie zabojcza lub tez jako przecietny uzytkownik nie zauwaze roznicy jesli chodzi o podswietlenie i lepiej tego FullHD kupowac ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
widzę ,że w Czechach cena 10999 zł z sprzedają po 9749 w necie. O ile je wogóle mają. Ale dokładnie oceniam ten sam poziom za model F 71 w Polsce. Cena na 91- będzie znacznie wyższa.
To myslę ,ze tym razem Sharpz 42" bedzie lepszy.
pozdrawiam
 
Do góry