32, 37, czy 40 cali????

darien

New member
Powtórzę wątek z postu o serii R73D:
Zacznę od początku:
TV zamierzam kupić w I połowie listopada. Suma jaką chcę przeznaczyć to nie więcej niż 5000 PLN, w żadne kredyty nie chcę się pchać. Za te pieniądze dostanę (na dziś dzień) dobrą 32 (np. SAMSUNG LE32N71B), albo słabszą 37 (np. LE-37S71B), ewentualnie dopłacę 100 PLN i 40" LE-40S71B. Odległość od TV ok 3,5 m. Zdaję sobie sprawę, że za te pieniądze wielkiego wyboru w formacie 37-42 nie ma, a do tego zależy mi na 2 wejściach HDMI do DVD HDMI i ITI. Ktoś gdzieś pisał, że są jakies rozdzielacze sygnału HDMI - czy to prawda, i jeżeli tak, to czy jakość sygnału przez to nie traci i ile kosztują?

Widziałem w akcji obok siebie Samsunga LE-32S71B, LG 32LC2R i jakiegoś Panasonica - to samo żródło, takie same kable i Samsung w moim odczuciu bił na głowę pozostałe odbiorniki pod względem ostrości i kolorystyki. Stąd mniemam, że wersja R Samsunga z 12.8 miliarda kolorów zamiast 6 mln wyświetla jeszcze ładniej. Stąd moje przekonanie do tej firmy. Ale i tak przed zakupem zamierzam spędzić trochę czasu w sklepie i porównać kilka typów, choć jeszcze nie wiem jakich i w jakim rozmiarze. Czy możecie wskazać na coś większego niż 32 z rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny w okolicach 5 tys.????
 
Ostatnia edycja:

j.jacek

New member
Witam Darien
Za tą kasę kupisz już Samsunga le 37r72b.Wybór między lepszym 32 cale a gorszym 37 cale nie ma senu,jak mówi stare przysłowie nie wielkość a jakość się liczy,to nie pieczywo nie kupujesz tego codzienie.A potem stojąc na stoliku w domu albo cieszy albo straszy przez wiele lat.
Wybór należy do Ciebię.
serdecznie pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam

mam odmienne zdanie.
Tv LCD 37" - w dobrej jakosci to tylko 37 BV 8 Sharpa.
JeSli o 32" - to tu już masz spory wybór
32 Loewe Concept
32 JVC X 70
32Sharp BV 9
================
te zagrają zdecydowanie lepiej . Jeśli masz wątpliwosci - zapytaj tych co mieli u siebie prezentacje w domu

Co do cen - to masz o takie pytanie - jeszcze szmat czasu.
pozdrawiam
 
Do góry