SAMSUNG LE-40R73D - zaczynam się gubić

darien

New member
Pokój ma powierzchnię 22-24 m, odległość od TV jakieś 3,5-4 m. Planuję zakup DVD HDMI i ew. platformę cyfrową ITI. 32 cale to chyba trochę za mało?

P.S. Wczoraj wieczorem LE-40R73D był na allegro-dziś nie mogę go znaleźć.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale będziesz miał go bez gwarancji.

Wielkość wybrałeś extra .Ale nie podałeś klasy Cenowej.
Jesli ma być Samsung - to 40 R72/71
Ale sprawdź 40:
JVC S 70
Sony v 2000
Samsung N 71
Samsung R 51
-------------
Mozesz też zerknać na extra modele 37:
Sharp GA 9
Sharp P 70
Loewe Xelos
JVC M 60
JVC s 60

Tamten mozesz odpuscic
pozdrawiam
 

invalid

New member
Samsung LE40R73BDX

Witam

Tez chciałbym co nieco zasiegnac waszej rady: Moje warunki: pokoj ok 25 m kw, od TV (tego co bedzie) do kanapy odleglosc ok 4,5 m, pokoj jest od strony polnocnej, bez jaskrawego slonca, ogladanie głównie po poludniu i w nocy, TV - kablowka - ponoc niedlugo ma byc HDTV. Do TV planuje w przyszlosci zakup kina domowego (Denon/Marantz). Bylem w sklepie i ogladajac kilka TV (plazmy i LCD) ten model samsunga LE40R73BDX "ogladalo mi sie" najlepiej. Planuje wydac ok 8000 - 10000 zł. Czy jest o co kopie kruszyć ? Aha, zalezy mi na 40" bo wymiarmi dobrze pasuje do wneki, ktora jest ;-)

Pozdrawiam

Marek
 

darien

New member
Zacznę od początku:
TV zamierzam kupić w I połowie listopada. Suma jaką chcę przeznaczyć to nie więcej niż 5000 PLN, w żadne kredyty nie chcę się pchać. Za te pieniądze dostanę (na dziś dzień) dobrą 32 (np. SAMSUNG LE32N71B), albo słabszą 37 (np. LE-37S71B), ewentualnie dopłacę 100 PLN i 40" LE-40S71B. Odlagłość od TV ok 3,5 m. Zdaję sobie sprawę, że za te pieniądze wielkiego wyboru w formacie 37-42 nie ma, a do tego zależy mi na 2 wejściach HDMI. Ktoś gdzieś pisał, że są jakies rozdzielacze sygnału HDMI - czy to prawda, i jeżeli tak, to czy jakość sygnału przez to nie traci i ile kosztują?

Widziałem w akcji obok siebie Samsunga LE-32S71B, LG 32LC2R i jakiegoś Panasonica - to samo żródło, takie same kable i Samsung w moim odczuciu bił na głowę pozostałe odbiorniki pod względem ostrości i kolorystyki. Stąd mniemam, że wersja R Samsunga z 12.8 miliarda kolorów zamiast 6 mln wyświetla jeszcze ładniej. Stąd moje przekonanie do tej firmy. Ale i tak przed zakupem zamierzam spędzić trochę czasu w sklepie i porównać kilka typów, choć jeszcze nie wiem jakich i w jakim rozmiarze. Czy możecie wskazać na coś większego niż 32 z rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny w okolicach 5 tys.????
 
Do góry