Najwyzszy model S. BD-D8900

money2011

New member
Witam
mam pytanie do uzytkowników forum a mianowiecie mysle o zakupie odtwarzacza blue ray z seri D a dokladniej model BD-D8900 szukam jakis czas po necie jego cene czy ktos juz mial z nim stycznosc i zna jego cene na rynku polskim? czy jest mozliwe podłaczenie go do kina domowego do 5.1 kanałowego innej firmy? Czy lepiej kupic cały zestaw kina domowego z odtwarzaczem blue ray Samsunga i nie wydawac powyzej 1500 zł za sam odtwarzacz prosze zatem o info pozdrawiam
 

Belze

New member
Odswiezam temat. Ktos wie cos na temat tego modelu?

Zalezy mi na dysku, podlaczenia do sieci, wyjscia na zestaw glosnikow, mozliwosc odtworzenia wielu formatow.

Czy moze cos innego? albo od razu zestaw kina domowego, czy oddzielnie mozna lepszy zestaw zlzyc?

Z gory dzieki
 

bagiennik

New member
Bez reklam

Belze

New member
Nie ma sensu wydawać ponad 1500zł na sprzęt samsunga.
Długo nie pochodzi a gwarancja jest tylko na 12 miesięcy ;)

Jeśli już to kup...
SAMSUNG BD-D6900 BLU-RAY 3D DVD GWARANCJA NOWY (2104179193) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i ewentualnie dysk zewnętrzny do tego ;>

Potrzebujesz coś nagrywać z DVB-T ?
Co głównie będziesz na nim oglądał ? Oficjalne filmy BD ?

Do tego natomiast dokup kino już jakiejś porządnej firmy :>

Myślałem o oglądaniu oficjalnych filmów bd oraz zassanych z netu (seriale). Plusem był ten dysk 1tb. Ale gdy będzie podłączony do sieci domowej, przeglądanie plików z kompa nie będzie problemem?

A może nie samsung?
Czym się różnią odtwarzacze za 500 zł od tych za 1-1.5k ? Gdzie jest granica przejścia w segment "pro" ?
 

misio777

Member
Witam.

Dwa tygodnie temu, zakupiłem Samsung D8900.

Pierwsze wrażenia, jakie miałem to:

WIELKI !
Głośny, strasznie się tłucze się przy wkładaniu i wyjmowaniu płyty (bez tacki).
Kłopoty z dźwiękiem w DTS HD-MA w plikach mkv.
Jest IPLA i IPLEX.
Najważniejsze:
Brak obsługi LAN'u - Otoczenie sieciowe MS, tylko DNLA !
W trakcie nagrywania z DVB-T nie ma możliwości skorzystania (odtwarzania)
z dysku wewnętrznego jak i zewnętrznego USB - tylko z napędu BR/DVD !
-
To go zdyskwalifikowało całkowicie.
Zwrot.
=====
Ponadto, 12 miesięcy gwarancji (podobno w UE na sprzęt AGD i RTV powinno być
minimum 24 a nawet 36 miesięcy).

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

money2011

New member
Witam
otwierajac temat o blu-ray model bd-d8900 miałem nadzieje ze znajde odpowiedz na pytanie czy warto wydac te kilka setek wiecej niz za kupic cały zestaw kina domowego .Niestety nie moge porownac powiedzmy sobie modelu bd -d 7500 z tym w temacie .Bardzo szkoda ze nikt sie nie znalazł kto by mogl odpowiedziec na moje watpliwosci ,ale patrzac na stronach aukcyjnych sprzet ten nie trzyma wartosci gdyz jest juz w cenie 1300 zł .Wydaje mi sie ze jest nie zbyt atrakcyjny ,a dysk ktory jest w nim umieszczony do konca nie zostanie dobrze wykorzystany.Zatem chyba odpuszcze sobie zakup tego modelu i kupie po prostu odtwarzacz w wersji slim bd-d7500 .Dziekuje za posty pozdrawiam
 

misio777

Member
@money2011

"czy jest mozliwe podłaczenie go do kina domowego do 5.1 kanałowego innej firmy?"

Oczywiście, podłączysz do każdego kina posiadającego, chociaż jeden rodzaj z tych wejść:
HDMI (v1.4 jeżeli 3D), Digital Optical, Analog EXT. Input (tu tylko 2.0).

Podstawowa zasada - ściągnij sobie podręcznik użytkownika do tego modelu,
będziesz miał wszystko na talerzu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry