Samsung P42 P5H

jpiechocki

New member
Witam
Czy ktoś zna i widział grający ten model?, zastanawiałem się nad C7H, ale przez przypadek znalazłem model P5H. Czy ktoś może orientuje się który model jest "lepszy" (C7H nie ma w żadnym katalogu)
Wiem np że model P5H nie posiada funkcji zabezpieczenia przed smużeniem, a C7H ma te funkcję, ale czy w plazmach jest to wogóle potrzebne?!, czy jest to tylko chwyt marketingowy.
A co np z eliminacją odbicia światła? P5H nie ma tej funkcji, czy dlatego że jego ekran jest bardziej szklany niż w przypadku szarej obudowy modelu C7H?
I jeszcze jedno, czy warto kupować przez internet? Jak wtedy z gwarancją?, modele w internecie potrafią być tańsze nawet o 50%, czy warto ryzykowac? I faktycznie jak ktoś sie orientuje, to niech napisze jak to jest że plazmy w necie są tak tanie. Dzisiaj są np po 5900, a jutro już po 8000, przecież to szok!
Proszę o opinie na w/w tematy
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

BaDD

Member
seria z '7' w środku jest nowsza (tegoroczna) a z '5' starsza wycofywana powoli z rynku. Zakupy tylko przez internet, różnice w cenach są powalające. Zawsze możesz umówić się, pojechać, odebrać sprzęt i sprawdzić. Dostaniesz gwarancję producenta na terenie Polski. Sprawdź np. na www.ceneo.pl
Możesz też kliknąć link sponsorski na górze :p
Co do cen, to zawsze tak będzie i musisz się z tym pogodzić.
Która plazma ? Czytaj wątki na forum. Ja wybrałem Samsunga (pomiędzy LG i Panasonic'iem)
 
Do góry