WD TV Live vs Samsung BD-D5500

bubers

New member
witam
zastanawiam sie na tym odtwarzaczem vs. WD TV Live
jak sadzicie co bedzie lepsze ? szczerze na odtwarzaniu z plyt mi szczegolnie nie zalezy, takze jesli na WD odtworze wiecej formatow bez problemow to decyzja jest prosta
sprzet jest dla moch rodzicow takze dobrze by bylo gdyby obsluga byla jak najprostsza ;)
pozdrawiam i Wesolych
 

mietka

New member
Nie można w żaden sposób porównać tych sprzętów
samsung to odtwarzacz przede wszystkim bluray'a z dostępem do kilkunastu serwisów internetowych(taki dodatek ale często przeze mnie używany)a wdtv to odtwarzacz multimedialny oba mają swoje plusy minusy ale przed zakupem trzeba się zastanowić co będziemy odtwarzać czy materiały z sieci np.filmy SBS czy nośniki bluray
Osobiście mam tego samsunga i jestem zadowolony ale mam też mante C200 (odtwarzacz multimedialny z dyskiem)i częściej z niej korzystam niż z samsunga ale żeby obejrzeć płyte bluraya i tak muszę odpalić samsunga.Dlatego z tych dwóch sprzętów wybrałbym wdtv ale tylko dlatego że częściej bym go używał(filmy z sieci)natomiast dla rodziców wybrałbym samsunga bo obsługa jest banalnie prosta(wkładasz płytę i już gra)
PS.Ten WDTV nie jest najlepszym rozwiązaniem jak na odtwarzacz multimedialny lepiej dołożyć pare złotych i kupić coś lepszego z dyskiem(niedoczytałem czy ten wdtv na dysk)
 
Do góry