Samsung Le32,40n71b

wozio

New member
No duzo tego jest a najlepiej to zobaczyc na niemieckiej stronie, tam to dopiero jest wysyp :)

serie: R7, N7, M9, F7, M7, S7 kazda w paru rozmiarach :) Polski samsung troche przysypia.

Najbardziej godne rozwazenia teraz to chyba (w nawiasach sugerowane ceny w Niemczech za model 40-to calowy):
R7 - dobrze wszystkim znane, niskie ceny (2300)
N7 - nowa seria z tego co widze po specyfikacji to rozni sie od R kontrastem i iloscia wyswietlanych kolorow, dzieki zmianie sposobu podswietlenia. Ma tez lepsze od R7 wyposazenie. (2700)
F7 - to chyba mniej wiecej to samo co R7 tylko full hd czyli 1920x1080, nie oferowane w Polsce. (3200)
M9 - czyli calkiem nowa seria, ze jeszcze raz zmienionym sposobem podswietlenia (nagroda eisa za innowacje wideo). Nie oferowane w Polsce. (3900)

Wracajac do seri N7 to dziwne jest ze na stronie niemieckiego samsunga jest ona drozsza od serii R7 a na polskiej jest tansza... Wyglada na pomylke na polskiej stronie gdyz jak narazie rzeczywiste ceny sa o wiele wyzsze od serii R7 ale to moze przez to ze nowosc.

Pozdrawiam
wozio
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
seria N wjeżdża do nas jutro. Testy w ciągu 1-2 dni.
Wiele sobie obiecujemy - bo wygląda extra.
pozdrawiam
 

nes

New member
No wreszcie ruszyliście z tematem, założyłem posta o n71 już kilka dni temu ale nie wiem gdzie się podział.
Bardzo dobrze że stestujesz tą serię kiki bo jestem na nią bardzo napalony.
Również analizowałem specyfikację tej serii i jestem pod wrażeniem.Toż to prawie m71 bez 100Hz.Cena wg mnie rewelacja bo za 32 cale 5100zł.
Prośba do kikiego-podaj cene ze sklepu w którym pracujesz, oczywiście jeżeli możesz. Aha i przyjrzyj się obudowie, obny nie taka lipa jak w min r71/71.
 
Do góry