prosze o pomoc w wyborze telewizora Samsung i wyjasnienie technicznych szczegolow

mar-jolka

New member
Prosze kogos znajacego sie na rzeczy o pomoc. Tak sie zlozylo ze to ja jestem " chlopem " w rodzinie i ja musze wybrac telewizor. Ogladam i ogladam dane techniczne troche poczytalam Wasze wypowiedzi. Jasne ze chcialabym kupic telewizor doskonaly lecz i nie za 5 tysiecy. Samsung 32R72B czym sie rozni od 71B? Piszecie cos o łaczach w ktore sa wyposazone te telewizory- niestety nie wiem do czego sluza te lacza ktos pisal o jakichs utrudnieniach w odbiorze filmow z zabezpieczeniem przy okazji omawiania tych laczy... Czy jakas cierpliwa duszyczka udzielilaby mi wykladu na temat telewizorow ich wyposazenia i do czego to wyposazenie sluzy.... Jestem zielona lecz inteligentna wiec potrzebuje tylko nauczyciela. Chocby po to ze jak juz kupie ten telewizor zebym go mogla w pelni wykorzystac. Jesli byloby trudno tak duzo pisac to moze bylby mozliwy jakis kontakt telefoniczny? Albo na GG??. Nie wiem czy czegos tam nie naruszam na tym forum lecz prosze o kontakt na maila amacanem@op.pl i wtedy mozna by sie umowic na rozmowe telefoniczna lub na GG. Z gory dziekuje za chec pomocy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Te Samsungi nie różnią się miedzy sobą - po za kolorem paska na obudowie.
Jeśli masz nasłonecznione mieszkanie - nie bedziesz zadowolona z takiego wyboru. Sprawdź konkurencje w klasie cenowej :
- Sharp 32 BV 9/ ga 9
- JVC 32 X 70
- Loewe Concept
- LG LX 2
Pozdrawiam
 
Do góry