samsung 40'm61b -pytanko

oliwka20

New member
czy propozycja jak temacie za 7999zl z podzialem na 10 rat w saturnie ,to juz godna uwagi cena czy moze byc lepiej jeszcze,prosze o sugestie znawcow panow ,dziekuje oliwia.a z mojej strony czy czasem to juz nie pozbywanie sie starego modelu ....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to bardzo wysoka cena. Możesz go kupić dużo , duzo taniej - również na raty. W tej klasie sprawdź jeszcze 40 S 70 JVC , która ma lepsze parametry.
pozdrawiam
 

SwMikołaj

New member
Nie no jest w Ulotce MM Wroclaw za 5799 zl.
Otworzyl sie na przeciwko Electroworld i w MM zrobili promocje, zeby konkurencje pozamiatac.:bober:
 

RegularMan

New member
Pewnie jedna sztuka na sklepie o ile jeszcze w ogóle tam stoi ;)

Chciałbym mieszkać w jakimś bardziej cywilizowanym mieście gdzie były by takie sklepy i promocje :)
 

G0L0B

New member
Z tego co wiem to "bylo" z 50 takich TV i byly dostepne do wczoraj bo dzis juz pojawila sie na tym modelu karteczka SPRZEDANE. Mowa caly czas o MM w Galerii Dominikanskiej a nie o tym MM co jest kolo Electro World na Bielanach. Ja kupilem go 1szego dnia promocji bez problemu w tym MM. Kolejka jedynie byla do TV Daewoo 29' za 699zl :/ Trzeba by przedzwonic i spytac czy jeszcze sa w tym drugim MM jak ktos jest chetny na ten model.
 

robi76

New member
Witam,

Mój maksymalny budzet to 5000-6000 złotych. Telewizor będę oglądał z 3 metrów. Filmy na DVD, kablówka. Rozważam zakup tego modelu, wiem, że jest to starszy model, ale przy tym budzecie wydaje mi się to rozsądny wybór. Proszę o opinie, czy można kupić coś porównywalnego z tym modelem za 5500 PLN.

Dzięki z góry za opinie,
Pozdrawiam Robert
 
Do góry