Samsung LE40D503 filmy usb

fula

New member
Ja bym dołożył parę zł i miał pewność, że coś było przetestowane i się sprawdza.
Można włączyć USB a mieć problemy z czymś innym co się sprzętowo "gryzie".

No tak masz D700, żałuje że nie dołożyłem.
Upgradu, modelu nie będę robił, Koręańczycy wszystkie soki wycisneli, znam ich.
 
Ostatnia edycja:

fula

New member
Wracając do ustawień USB

W trzech odbiornikach będzie wszystko grało, wszyscy zadowoleni.

A w czwartym przy innej konfiguracji (uboższej), ktoś sobie zrobi KU-KU

Cytat:
"Zrobiłem tak jak pisze tdx i tv czyta divx jak ta lala. Tylko pojawił się mały problem, telewizor nie reaguje na przyciski na panelu telewizora z pilota jest ok ale z panelu na telewizorze brak reakcji, nawet po powrocie do poprzednich ustawień"
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
jak zrobi to nieumiejętnie to zdecydowanie tak, jeśli chodzi o skalę to parafrazując Ciebie napisał bym raczej
"W 400 odbiornikach będzie wszystko grało a 401..."
 

fula

New member
400:1 Nie, niema tak dobrze

100:30 O teraz :)

Ja bym zawsze dodawał:
Wszelkie zmiany są dokonywane na własna odpowiedzialność.
 

tdx

New member
Bez reklam
Jeszcze nie udało mi się zepsuć samsunga a liczba odpowiada tej rzeczywistej...
Ale faktycznie robisz to zawsze na własne ryzyko
 

fula

New member
Zrobiłem tak jak pisze tdx i tv czyta divx jak ta lala. Tylko pojawił się mały problem, telewizor nie reaguje na przyciski na panelu telewizora z pilota jest ok ale z panelu na telewizorze brak reakcji, nawet po powrocie do poprzednich ustawień

Zmieniając model, zmieniłeś przerwania dla klawiatury (przyciski w odbio0rniku).
Musisz znaleźć opcje która odpowiada za przerwania klawiatury.
Gdzie jest ta opcja? Nie wiem. Może być potrzebny pilot serwisowy.
Opcja może mieć nazwę "Front keobart" lub "back koabart"

Zmiany dokonujesz na własna odpowiedzialność.
 

bolo666

New member
U mnie po takim zabiegu ( zmiany w menu serwisowym z modelu le503 na ud5005 i wyżej ) nie działał panel dotykowy, wymienili płytę w serwisie na nową.
 

calthecops

New member
Zmieniłem model na UD5005 filmy śmigają aż miło, front panel działa bez zarzutów. Mam tylko jedno pytanie, jaki jest ustawiony standardowo model tunera w D503, bo nie wiem czy przypadkiem zmieniając model telewizora nie zmieniłem też tunera:)
 

slawekg6

New member
Jeśli komuś nie działa panel przedni po modyfikacjach w menu serwisowym to niech zobaczy czy przypadkiem ta funkcja w trybie hotelowym mu się nie przestawiła,ma ona wiele opcji w tym "zablokuj panel przedni"


Druga sprawa:
czy jest jakaś możliwość modyfikacji czcionki w filmach? Tzn. chcę ją powiększyć i zmienić kolor. Da radę to ustawić w menu serwisowym?
 

Attachments

  • P1020958.jpg
    P1020958.jpg
    577,9 KB · Wyś: 929

krzysiek844

New member
:)

witam robiłem tak jak opisujecie zeby uruchomic filmy na tv samsung le40d503 i nie działa mi jak wchodze w info to nic mi sie nie pokazuje pomózcie mi jak mozna to inaczej zrobic dzieki z góry czekam na odp
 

bocian_koh

New member
Witam!

chcę odblokować możliwość oglądania filmów. Wiem jak wejść do menu serwisowego i zmienić model na UD5010. Nie wiem tylko na jakiej wersji odbiornika testowałeś TDX i nie uszkodziłeś panelu przedniego. Możesz mi go podać? Byłbym bardzo wdzięczny.

"Jedynym minusem jest to że jest więcej źródeł niż w rzeczywistości >> można wyłączyć w menu serwisowym jak się komuś chce." - Gdzie szukać opcji do ich wyłączenia?

Pozdrawiam
 

bocian_koh

New member
Witam!

chcę odblokować możliwość oglądania filmów. Wiem jak wejść do menu serwisowego i zmienić model na UD5010. Nie wiem tylko na jakiej wersji odbiornika testowałeś TDX i nie uszkodziłeś panelu przedniego. Możesz mi go podać? Byłbym bardzo wdzięczny.

"Jedynym minusem jest to że jest więcej źródeł niż w rzeczywistości >> można wyłączyć w menu serwisowym jak się komuś chce." - Gdzie szukać opcji do ich wyłączenia?

Pozdrawiam

Pospieszyłem się i uszkodziłem panel.
 

bocian_koh

New member
Po zmianie modelu TV i powrocie do oryginalnego zauważyłem, że zaszły zmiany w menu głównym menu serwisowego. Załączam zdjęcie, po prawej przed zmianą, po lewej po zmianie i powrocie do oryginalnego modelu.

Dodam, że po takiej zmianie nie działa mi panel przedni.

Ma ktoś jakiś pomysł jak przywrócić go do życia?

Dodam że posiadam TV firmy Samsung le40d503f7wxxu
 

Attachments

  • forum.jpg
    forum.jpg
    388,9 KB · Wyś: 2077

bolo666

New member
Witam. Dokładnie też tak miałem i powiem tak przyjechało dwóch zdolnych serwisantów popstrykało po menu i stwierdzili że nic nie da się zrobić zabrali TV na serwis. Po około dwóch tygodniach przywieżli z wymienioną płytą.Przy czym stwierdzili że oni nie bawią się w naprawy i szukanie usterki taniej i prościej jest wymienić nowa płytę.Jak by co to TV popsuł się sam. Powodzenia.
 

piotrusp1988

New member
wciskasz na pilocie info-menu-mute-power (TV na czuwaniu)

Witam.
Właśnie tak zrobiłem i wszystko ekstra działało :)
Niestety tv sie zepsuł i pojechał do naprawy (wymienili cała matrycę podobno). Teraz filmy nie działają, a do menu serwisowego nie moge sie dostać :(
Może ma ktoś jakis pomysł co zrobic?
 

Daga90

New member
Witam

Pisze w sprawie telewizora Samsung LE40D503, ponieważ nie odtwarza mi filmów z pendrive. Moje pytanie..widzę, że należy wejść do menu serwisowego i dokonać kilku zmian, ale...wiem, że może to głupio zabrzmi, ale nie mam pojęcia jak tam wejęć...jakkolwiek to zabrzmi. Przepraszam, że pewnie zadałam kretyńskie pytanie, ale nie wiem sama jak się do tego zabrać.

Druga kwestia, jeżeli miałabym odtwarzacz DVD to wtedy bez problemu odtworzy mi po połączeniu przez wejście hdmi każdy film nagrany o każdym rozszerzeniu?

Pozdrawiam!
 
Do góry