Samsung LE40D503 filmy usb

tdx

New member
Bez reklam
Siemanko wszystkim
Panowie jestem tu nowy znalazłem wasze forum szukając informacji o TV o którym mowa faktycznie filmy śmigają wszystko działa zmieniło się trochę menu użytkownika (ale to mało ważne) zastanawia mnie jedna sprawa pojawiły się dodatkowe złącza których fizycznie sprzęt nie posiada (co mi nie przeszkadza) Ale cały czas nasuwa mi się pytanie czy na skutek zmiany modelu TV w menu serwisowym przy dłuższej eksploatacji TV na bardziej bogatszą wersje nic mu się nie stanie tzn. czy np. nie spali się jakaś płytka w środku albo jakiś element nie wytrzyma bo skoro zmieniają się opcje wiec może się również zmieniać jakieś napięcia albo częstotliwość w układach scalonych. Nic nie sugeruję tylko pytam. Proszę o pomoc

TV nic nie jest jak Cię denerwują nieistniejące złącza możesz je wyłączyć. Ja MASOWO odblokowałem USB w tych modelach i nie stwierdziłem częstszych awarii...
 

Pawel002626

New member
OK dziękuje za info a mozna jakos zrobic zeby w TV śmigał internet np. po WiFi dokładając mu jakies urządzenie np. do złącza USB cos w rodzaju zewnetrznej karty sieciowej
 

tdx

New member
Bez reklam
OK dziękuje za info a mozna jakos zrobic zeby w TV śmigał internet np. po WiFi dokładając mu jakies urządzenie np. do złącza USB cos w rodzaju zewnetrznej karty sieciowej

nie da rady niestety... naprawdę najdziwniejsze próby miały miejsce... :)

PS2 tak trzeba wyłączyć:
zakładka control>>
config option>>
nr of hdmi
nr od comp
nr of av
nr of svideo
nr of scart
 

tdx

New member
Bez reklam
Moze masz okrojone menu serwisowe.... nie ma w nim widocznych wszystkich opcji

Wysłane z mojego GT-I9100
 

Pawel002626

New member
Można jakoś uaktywnić opcje menu serwisowego czy raczej nie ma mozliwosci zrobienia tego w domu nie dysponujac sprzetem serwisowym
 
Do góry