SAMSUNG PS51 D450 zapis ustawien obrazu

notice

New member
Witam
Mam telewizor juz od dołuzszego czasu i ogólnie jestem zadowolony. Jednak jest taki szkopuł, uciazliwy i denerwujacy, mianowicei telewizor sam powraca do domyslnych ustawien. sytuacja wyglada nastepujaco. podczas grania na konsoli ustawiam tryb gry, przez jakis czas wszystko jest ok, ale po jakis 20-30 min tryb gry sie wyłacza, przełacza sie na obraz dynamiczny, na którym nie da sie grac (za jaskrawe kolory). podczas ogladanie TV jest to samo. kiedy przycisne przycisk info na pilocie, pisze ze jest właczony tryb sklepowy, moze w tym tkwi problem? wie ktos jak wyłaczyc ten tryb?
z góry dziekuje za pomoc.
pozdrawiam
 

lm648

Banned
Czyli ................... może Panowie zaczęli byście rozwiązywać problemy w pierwszej kolejności od czytania instrukcji obsługi TV a następnie zadawać "mądre" pytania na forum. Jest to żałosne:) Czy w XXIw zatraciliście instynkt dochodzenia do wiedzy po przez czytanie?, ale ze zrozumieniem? :)
 

Kandeusz

New member
Nie wiem czy lm648 wiesz Ale napewno tak bo pozjadałeś wszystkie rozumy, ale producent do tego tv nie udostępnie papierowej instrukcji obsługi.
 

lm648

Banned
Nie wiem czy lm648 wiesz Ale napewno tak bo pozjadałeś wszystkie rozumy, ale producent do tego tv nie udostępnie papierowej instrukcji obsługi.

Jeżeli nie udostępnia papierowej, to na pewno udostępnia na CD w formacie pdf lub jakimś innym. Jeżeli nie masz płytki/lub nie chce Ci się jej szukać, to jest jeszcze strona Samsunga na której jest takowa instrukcja:
PS51D450 - WSPARCIE | SAMSUNG
a oprócz tego jest jeszcze wieeeeeeeeeeele innych źródeł :) jak chcesz mieć papierową to po prostu ją wydrukuj :) drukarki Ci jednak już nie kupię :)
I to na tyle :) jednak myślenie gdzie znaleźć "boli" :) lepiej zadać pytanie i czekać:) zmuszenie do małego wysiłku powoduje, że najlepiej nazwać kogoś że "pozjadał wszystkie rozumy"
Mylisz się, ja tylko myślę :) Proszę już nie odpowiadaj :)
 

Kandeusz

New member
No cóż mały pstryczek w nos Pana Znawcy a zabolał. 250 nic nie wnoszących postów na tym forum a teraz masz 2 więcej. Mógłys chociaż raz komóś pomóc a nie się wywyższać.
 

lm648

Banned
"Pan Znawca" odpowiada :)
Czy wskazanie źródła interesującej Cię informacji oraz "zmuszenie do wysiłku" w rozwiązywaniu problemów nie można uznać za pomoc? Czy "znasz zasadę kija i marchewki"?
Jeżeli nie - to właśnie ją poznałeś :)
Wybacz postów nie liczę :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry