Samsung PS43D450 czy PS43D490

adam_adi

New member
Witam

Długo się zastanawiałem jaki tv wybrac, szukam telewizora do sypialni do zabudowania w szafie więc nie może być za duży i stwierdziłem ze max może być ok 100cm szerokosci. Chciałem LCD ale nie przekonuje mnie jakość tych telewizorów w rozsądnej cenie więc doszedłem do wniosku ze plazma będzie najlepszym rozwiązaniem. Znalazłem dwa modele Samsunga PS43D450 i PS43D490, oba są podobne. Na stronie producenta model PS34D490 w opisie ma podane ze ma REAL BLACK FILTER, ale juz w specyfikacji jest podane ze NIE MA, nie wiem z jakiego powodu taka rozbieżność czy jedynie pomyłka. Wg specyfikacji modele roznią się jedynie tym ze D490 ma funkcje 3D oraz 1 HDMI więcej.
Interesuje mnie czy tylko model D490 ma REAL BLACK FILTER czy moze oba go posiadają i czy warto doplacać ok 400zł do modelu D490.

Dziękuję za pomoc
 

lukaniubass

New member
chciałem sie zapytac o dzwiek pochodzacy z tv.ponoc jest jakas kiepska jakosc dzwieku i mam pytanie takie czy przy kinie domowym 5:1 byłaby lepsza jakosc ? czy tylko głosniki sa kiepskie w tv? czy cos innego ? prosze o pomoc
 
Do góry