BD 6800 - problemy po aktualizacji

janek1979

New member
Witam,

Widziałem już podobny post jednakże nie zostały tam poruszone inne problemy które wystąpiły po ostatniej aktualizacji (wer. 1012.0). Oglądam po DLNA, BluRay-kabel-router-kabel-komp.
Pierwszy problem:
Oczywiście napisy bez polskich liter, lecz to nie wszystko... Dodam, że mam ten model od 10 miesięcy na początku miałem napisy pod wszystkimi rodzajami filmów (tak rozszerzenie jak i rodzaj kodeku) dzisiaj sprawa wygląda inaczej. Jeżeli mam film HD BRRIP lub HDTV nie problemu z napisami, jeżeli jest to BluRay.x264 niestety napisów w ogóle nie widzi. Gdy puszczam te same filmy z pena nie ma znaczenia jaki to jest film, nie ma szans na jakiekolwiek napisy. W ogóle ich nie widzi (tak txt jak srt).
Drugi problem:
Przewijanie filmów kiedyś nie było dostępne tylko dla filmów BluRay.x264, a nawet więcej przerywał oglądanie po 30 min i jak się chciało przyciskiem w prawo przewinąć do miejsca gdzie przerwał skakał po filmie jak mu się podobało. Dzisiaj co prawda nie przerywa tych filmów, lecz w przypadku przerwania oglądania, dotyczy wszystkich filmów (mowa o HD), nie ma możliwości powrotu do momentu w którym się przerwało oglądanie tak poprzez przyspieszenie, przeskok lub wpisanie dokładnego czasu filmu gdzie ma przeskoczyć. Jednym słowem straciłem w ogóle możliwość skakania po filmach HD.
Trzeci problem:
Czasem muszę go odpalać nawet 5 razy. Po uruchomieniu mniej więcej 30% dolnego ekranu zamazuje się, mrugając, zmieniając kolory. Czasami nawet nie wystartuje w ogóle tylko po stronce startowej zmieni kolory na jakieś rażące, po czym blackscreen i kicha. - problem mam od samego początku samsung olał mnie ciepłym moczem...
Czwarty problem:
Zrywane połączenie Wi-fi ale o tym to już mi się nie chce rozpisywać szukałem rozwiązania przez pół roku pisałem do samsunga, rozwiązania nie znalazłem odpuściłem i jadę na skrętce.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie...

Ps. Oczywiście trzy pierwsze problemy dotyczą tylko filmów HD. Divx - zapomniałem już co to...:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry