ps51d530 - opinie?

OSKI

New member
witam
jestem tu nowy i planuje zakupic sobie duzy tv
po wstepnych ogledzinach i poszukiwaniach znalazlem wlasnie ten model ktory ma 51" full hd i w niskiej cenie czyli aktualnie od 2500zl do 2900 w zaleznosci od sklepu
nigdzie nie moge znalesc ani zgoglowac opini o tych telewizorach jedynie te 3d ale taki mi nie potrzebny :)
czy jest jais uzytkownik takiego tv? jakies oceny? porownania do jakiegos innego modelu?

dzieki za pomoc
 

maikel89

New member
Witam ja również dołączam się do prośby . Są jacyś użytkownicy tej plazmy ? jak wygląda sprawa z input lagiem w tym modelu ? nadaje się do ps3 ?
 

marecki6

New member
Bez reklam
mi też wpadł w oko ten tv, wydaje się być dobrą alternatywą dla lg 50pv350 ale nie znalazłem żadnych opinii więc podpinam się po temat .. jego cena już ruszyła w dół
 

adhamid

New member
Ja zakupiłem ten TV tydzień temu. Jeśli coś to mogę odpowiedzieć na pytania proszę pisać. Sam szukałem informacji na jego temat i nie mogłem nigdzie znaleść przez tydzień ;/
Ogólnie z obrazu jestem zadowolony gorzej z resztą.
Wejść jest mniej niż w tv mojej siostry za 1300 zł rok temu. Można by powiedzieć że 3 razy mniej. tylko dwa HDMI. Jedno USB i nie czytało dysku mojego brata. muszę wypróbować inny żeby się upewnić i podłaczyć pendriva.
Ciężko było mi ustawić obraz żebym był zadowolony i cały czas szukam opytmalnego ustawienia.
Czytałem ,że na początku musi być kontrast i jasność na 50 %. prawda to ?? bo na kontraście koło 80 % tv wygląda super.

Wczoraj zakupiłem cyfre plus i kanały HD są jak żyleta !! :) poprostu masakra. Kanały SD średnio. gorzej niż LCD samsung 32c450 mojej siostry.

Tv w dzień jest jak lustro ale całe szczęście oglądam go tylko wieczorami i nocą. Strasznie w dzień odbija światło ale o tym wiedziałem bo D550 podobno też.

Sprawa Buczenia. To jest masakra poprotu. Jak jest cicho albo przy zmienianiu kanałów buczenie słychac na cały pokój. jedyne co mnie cieszy ,że podczas oglądania czegokolwiek nie słychać i jest ok.

Filmy puszczone z laptopa w jakości HD (720p) po dobrym ustawieniu wyglądają super.
Ogólnie mówiąć żałuję ,że nie dopłaciłem do D550 żeby mieć więcej wejść i 3D. Wtedy przeżyłbym to buczenie bez problemowo.

Niedługo przyjedzie brat z PS3 to napisze jak się sprawuję ale myślę ,że będzie wymiatać.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
krótko mówiąc rewelacji nie ma .... przyznam szczerze, że gdyby nie kwestia narożnika to bezkonkurencyjny okazuje się LG Pv350 ale....
 

adhamid

New member
dokładnie tak. Ja już byłem zdecydowany na ten LG ale skusił mnie lepszy obraz samsunga kosztem tego bzyczenia ale nie wiedziałem ,że może tak denerwować ;/
 

Pieniu75

New member
A widziałeś ten narożnik w LG?? Dla mnie to rozdmuchany temat, jak siedzisz z głową w ekranie i z 10cm szukasz wad to masz problem:), ja wolę usiąść wygodnie w fotelu i cieszyć sie dobrym obrazem.
 

Pieniu75

New member
ja jakis miesiąc temu kupiłem własnie ten LG PV350 - u mnie nie ma tej niby wady, ale widziałem w sklepie ten wygaszony naroznik i śmiać mi sie chciało, że ktoś to rozdmuchał do niewiadomo jakiej wady. To widać tylko na ciemnym (czarnym) ekranie i z odległości kilkunastu cm. Ja nie widziałem tego już z pół metra.
 

siwy176

New member
Hej, czekam aż ktoś podpowie jaki model w menu serwisowym wybrać (można wybrać także i typ), by w efekcie ps51d530 widział filmy z dysków przenośnych bo w standardowych ustawieniach niestety "widzi" tylko zdjęcia i muzykę...Kto chętny do pomocy?
 
Do góry