le32r72 v 32x2r-ostateczna decyzja

kichu24

New member
le32r72 vs LG32lx2r-ostateczna decyzja

Witam
Po lekturze forum i ogladnieciu na zywo w/w modeli nadal nie mam zielonego pojecia ktory z telewizorow wybrac.Oba modele mi sie podobaja, obraz samsunga jest delikatnie jasniejszy i w sumie to jedyna roznica.Zatem moze podejscie od strony technicznej pomoze mi podjac decyzje.
Telewizor ma sluzyc do:Ogladania DVD z odtwarzacza model LG dnx190mh, od czasu do czasu podpiecia laptopa w ktorym posiadam gniazdo S-video i drugie podobne do rs232 tytlko zdecydowanie wieksze 24 pinowe niesymetryczne ( nie mam pojecia co to jest) oraz w przyszlosci do ogladania syfry+ ewentualnie jezeli uda mi sie przekonac moja strasznie niecierpliwa zone aby wstrzymac sie troche z zakupem tunera satelitarnego to poczekam na nowa platforme cyfrowa ITI do jesieni.Ktory z w/w modeli pozwoli mi podlaczyc te trzy urzadzenia bez zbytnich kombinacji, kupowania tysiecy dodatkowych kabli i przejsciowek itp?Telewizja naziemna oraz kablowka mnie raczej nie interesuja.
Bardzo prosze o pomoc w podjeciu ostatecznej decyzji.
Z gory dziekuje.
Pozdrawiam
K
 
Ostatnia edycja:

KRYSTIAN_J

New member
Powiem tak!

Oba modele są bardzo zbliżone, czy kupisz samsunga czy LG Twój wybór, jesli masz DVD LG to może stylistyka bedzie Ci bardziej pasować LG a moze pilot obsługuje tez DVD i odwrotnie. Na prawde Kup co Ci się podoba! Jeden powie Ci kup Lg drugi Samsung a trzeci jeszcze coś innego żecz gustu, musisz zaufac sobie ... każdy inaczej odbiera obraz i dzwięk i każdy powie Ci co innego
 

kichu24

New member
KRYSTIAN_J napisał:
Powiem tak!

Oba modele są bardzo zbliżone, czy kupisz samsunga czy LG Twój wybór, jesli masz DVD LG to może stylistyka bedzie Ci bardziej pasować LG a moze pilot obsługuje tez DVD i odwrotnie. Na prawde Kup co Ci się podoba! Jeden powie Ci kup Lg drugi Samsung a trzeci jeszcze coś innego żecz gustu, musisz zaufac sobie ... każdy inaczej odbiera obraz i dzwięk i każdy powie Ci co innego

No wiec tak jak napisalem.Oba mi sie podobaja, nie chodzi mi w tym przypadku o odbior obrazu i dzwieku, chce skupic sie na stronie technicznej.Jak wyglada latwosc obslugi i co najwazniejsze podlaczenia posiadanych przeze mnie urzadzen?Czy mniejsza ilosc wejsc hdmi w samsugu nie jest minusem i jak sie ma w praktyce wykorzystanie tych wejsc.Czy chcac podlaczyc DVD, komputer i tuner satelitarny bede musial cos odlaczyc zeby podpiac drugie urzadzenie?Ja sie w tym gubie a co dopiero bedzie wytlumaczyc to zonie.
Dlatego chodzi mi o opinie kogos kto wie dokladnie jak wyglada podlaczenie i wykorzystanie wejsc i wyjsc w obu tych telewizorach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry