Samsung LE40M51B czy moze cos innego ?

vibowit

New member
Witam,
Na wstepie chcialem przeprosic za pisownie nie mam polskich znakow.
Samsung LE40M51B zastanawiam sie na tym modelem. Przyznam szczerze ze slyszalem wiele pochlebnych opinii o tej firmie, druga sprawa to cena 5800 PLN (moze poczekam do jesieni to troche stanieje, choc i tak cenne jest dobra). Od razu na poczatek przyznam sie, ze jestem zielony w tej materii. Mam 6000 PLN i chcialbym 40 cali w tej cenie ale oczywiscie jesi mnie przekonacie (ze wtej cenie taka wielkosc, nie ma mowy, bo to tylko sam zlom) bede zchodzil 37, 32 cale min (rowniez nie upieram sie co do firmy zdaje sie na opinie prawdziwych fachowcow). Teraz moze co do wymagan jakie mu stawaim. Musi miec wejscie do komputera (jestem projektantem pracuje Autocad, Inventor, Solid edge, chcialbym to od casu do czasu podlaczyc do komputerra, rowniez ma dzialnosc godpo. i chcialbym potraktowac to jako monitor - widomo odoliczyc), Moje dziecko ma konsole SPS2 i oglada duzo bajek na divix, mam sprzeta audio\dvd\divix YAMAHA, ogladam spora koncertow (jazz, rock), czasem jakies filmy divix, dvd, kablowke ma osiedlowa sygnal bez szalu ale telewizji nie ogladam czesto. Czy ten tv ma PIP i czy bedzie odbiiera telewizje w HD.
Dziekuje bardzo za wszystkie opinie, bardzo mi pomozecie poniewaz nie znam sie na sprzecie zby dobrze.
 
Do góry