LE32S71B i HTQ20

KRYSTIAN_J

New member
A więc zakupiłem TV ostatecznie zdecydowałem sie na 32s71b, jak narazie sprawuje się zadowalająco, czerń jest dobra (jak za tą cene - mam porównanie z sony 40V200) myśle ze jest to dobry Tv biorac pod uwagę stosunek możliwości do ceny. Co do głośników to przy własnych ustawieniach a korektor ma kilka czestotliwości regulacji można ustawić to co kto lubi. Smurzenie nie wystepuje.

Natomiast czym połaczyć DVD z TV poprzez łacze component, przejżałem oferty na allegor i zastanawiam się nad tym kablem:
http://www.allegro.pl/item119299577_kabel_3x_rca_component_prolink_exclusive_1_2m.html
może ktoś go uzywa i moze coś o nim powiedzieć lub może ktoś ma na uwadze inne kable, chętnie skożystam z opini.
 

KRYSTIAN_J

New member
jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje :

Czy do TV LCD wystarczy zabezpieczenie w postaci listy przeciwprzepięciowej czy może radzicie cos innego, a zabezpieczenie przeciwprzepięciowe kabla od anteny i sat?
 

sph3r3

New member
heyka.
Moj pierwszy post na tym forum ;)
Wlasnie przymierzam sie do kupna tegoz TV (LE32S71B).
Chce go podlaczyc do kablowki, PC oraz Xboxa 360.
Jakie wrazenia z ogladania na tym sprzeciku ? Czy nasycenie barw jest dobre? Czy faktycznie widac roznice ze to 6,4 mld kolorow a nie 16,7 mln ? Masz mozliwosc przetstowania tego z jakas konsola (najlepiej X360) ? Bardzo zalezy mi na w miare szybkiej odpowiedzi, bo zamierzam go kupic juz w poniedzialek ...
No i ostatnie pytanko: gdzie i za ile go kupiles i jaki okres gwarancyjny dostales?
Dzieki z gory za pomoc ;)
Pozdro.
 

milo1977

New member
KRYSTIAN_J napisał:
A więc zakupiłem TV ostatecznie zdecydowałem sie na 32s71b, jak narazie sprawuje się zadowalająco, czerń jest dobra (jak za tą cene - mam porównanie z sony 40V200) myśle ze jest to dobry Tv biorac pod uwagę stosunek możliwości do ceny. Co do głośników to przy własnych ustawieniach a korektor ma kilka czestotliwości regulacji można ustawić to co kto lubi. Smurzenie nie wystepuje.

Natomiast czym połaczyć DVD z TV poprzez łacze component, przejżałem oferty na allegor i zastanawiam się nad tym kablem:
http://www.allegro.pl/item119299577_kabel_3x_rca_component_prolink_exclusive_1_2m.html
może ktoś go uzywa i moze coś o nim powiedzieć lub może ktoś ma na uwadze inne kable, chętnie skożystam z opini.
Mam takiego Samsunga , kupiłem w MM kabel component za 30PLN i podłączyłem Mantę Emperor IV i jestem zachwycony obrazem. Mając na uwadze marżę MM to kabel który masz na oku powinien być lepszy od tego co ja mam :)
 
Ostatnia edycja:

milo1977

New member
sph3r3 napisał:
heyka.
Moj pierwszy post na tym forum ;)
Wlasnie przymierzam sie do kupna tegoz TV (LE32S71B).
Chce go podlaczyc do kablowki, PC oraz Xboxa 360.
Jakie wrazenia z ogladania na tym sprzeciku ? Czy nasycenie barw jest dobre? Czy faktycznie widac roznice ze to 6,4 mld kolorow a nie 16,7 mln ? Masz mozliwosc przetstowania tego z jakas konsola (najlepiej X360) ? Bardzo zalezy mi na w miare szybkiej odpowiedzi, bo zamierzam go kupic juz w poniedzialek ...
No i ostatnie pytanko: gdzie i za ile go kupiles i jaki okres gwarancyjny dostales?
Dzieki z gory za pomoc ;)
Pozdro.
TV pewnie już kupiłeś, ale... Podłączyłem tv do mojego notebook'a po VGA i obraz jest super!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry