Samsung PS59D550 - smużenie

Drachenfels

New member
Witam serdecznie,
kupiłem w/w tv w Saturnie w dobrych procentach, celem podłączenia sobie konsoli i pooglądania filmów w HD. Cena jak na tak duży tv wydawała mi się bardzo dobra. Mam jednak problemy z konsolką Xbox 360 a dokładnie z takimi "cieniami, duszkami" w grach.
Przykładowo w grach szybkich, np Forza, Fifa, Gears of War podczas przesuwania kamery, widać jak obiekty pozostawiają po sobie swoje odbicia. Gdy kamera jest spokojna to nie ma problemów. W Fifie kibice na trybunach wyglądają strasznie, w grach wyścigowych bilboardy zostawiają swoje powidoki. Wygląda to masakrycznie, nie spodziewałem się takich problemów. To mój pierwszy TV po CRT który służy mi dzielnie po dziś dzień.
Soft w tv został zaktualizowany, bawię się ustawieniami, ale zauważyłem, że tylko ostrość coś daje. Tyle że muszę ją zniżyć do zera. W filmach na BR nie zauważyłem takich problemów, a telewizji po prostu nie mam.
Proszę o pomoc. Mogę zwrócić tv do 14 dni jeśli takie problemy mają się ciągnąć dalej. O tym modelu czytałem dobrą recenzję, więc nie spodziewałem się czegoś takiego.
 
Do góry