PS51D6900 vs UE46D6500 co wybrać

valdman

New member
Witam,
Chcę kupić tv wstępnie do wyboru mam dwa modele PS51D6900 i UE46D6500.
Który wybrać, 51 cali jest tańszy od 46cali, podstawowa różnica plazma i led

lepiej większy i tańszy, czy mniejszy i droższy.

z góry dziękuję za informację.
pozdrawiam

Bardzo mało informacji o modelu PS51D6900
 

mikesz3

New member
Witam , mam ten sam problem.... Porównał ktoś faktycznie oba te modele ?

Dokładam sie do prośby kolegi :)

z góry dzieki
 

valdman

New member

Bardzo dziękuję za linka, lecz świetnie by było gdyby ktoś je porównywał między nimi.
co do jakości obrazu itd

wiem/czytałem, że plazma nie ma przeglądarki www i skype z tymi brakami wydaje mi się, że bez problemu przeżyję.
Lecz kwota duża i może ktoś wskaże inne wady lub zalety konkretnego modelu.

pozdrawiam
 

qwerty32121

New member
Pozwolę sobie odświeżyć temat, gdyż obecnie stoję przed podobnym dylematem, tj. wyborem między tymi dwoma egzemplarzami. Może tym razem, po upływie ponad 3 miesięcy od ostatniej odpowiedzi, ktoś zechce więcej napisać na ten temat, biorąc pod uwagę ostatnie zamieszanie z D6500.

Zastanawiam się też nad tym, czy warto poczekać do przyszłego roku np. do marca bo aktualnie mi się nie spieszy z zakupem, a moze do tego czasu ceny mocno spadną i wtedy zakupić TV.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Stoję przed podobnym dylematem, ale dotyczy on modeli PS51D8000 i UE46D8000. Plazma jest tańsza i większa. Czy jednak posiada tyle mulitimediów co LED?
 

Czarny38

New member
Stoję przed podobnym dylematem, ale dotyczy on modeli PS51D8000 i UE46D8000. Plazma jest tańsza i większa. Czy jednak posiada tyle mulitimediów co LED?
Porównywałem te dwa modele w sklepie, wg sprzedawcy pod względem multimedialnym nie ma różnic, sam też nie znalazłem, jedynie do UE46D8000 za 5999 zł w zestawie były okulary 3D, do PS51D8000 za 5145 zł nie było. Ja wybrałem plazmę i jestem zadowolony.
 

Czarny38

New member
Na to pytanie nikt nie może jednoznacznej odpowiedzi udzielić, każdy ma inne priorytety i warunki mieszkaniowe. Dla mnie gdy głównie wieczorem oglądam telewizję z satelity, filmy, wybór jest prosty plazma. Argument oszczędnościowy też do mnie nie ma znaczenia, jeżeli kupuje tv za ok 5 klocków nie będę liczył kilku kw więcej na miesiąc, jedna coca mniej. Podkreślam to moje zdanie.
 
Do góry