Le26c350

pawelZDW

New member
Witam mam telewizor samsunga kupilem go myslac ze jezeli ma USB to odtwarza filmy z pendrive. Okazalo sie ze jestem w blędzie i tu rodzi sie pytanie czy da sie odblokować usb tak zeby widzialo pliki avi?? Czytalem ze jest taka mozliwość ale nigdzie nie moge znaleźć jak to zrobic w konkretyn modelu pomoze ktos.
 

tdx

New member
Bez reklam
tak można wejść w tryb serwisowy przy tv na czuwaniu wciskasz info - menu - mute - power

i zmieniasz w option model tak długo aż w control i sub option pojawi się WISELINK MOVIE na ON
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Pamietał zapamiętaj zakie miałeś ustawienie modelu i typu na poczatku:

zmieniaj tak długo aż ustawisz w type 26P6AH03 model LC450H

pozdro
 

pawelZDW

New member
witam
mam tylko lc 450 bez h jak ustawie to to jest do wyboru wideo ale wszystkie kanaly i film bez dzwieku jest co z tym zrobic?
 

tdx

New member
Bez reklam
Widocznie w Twoim TV jest inne oprogramowanie skoro nie masz wszystkim modeli do wyboru. A co masz jeszcze z modeli dostępne do wyboru?

Albo podaj mi oryginale które miałeś model i typ
 

pawelZDW

New member
przejrzalem wszystkie modele. Na zadnym nie ma dzwieku w momencie kiedy jest do wyboru movie. Chcialem zaktualizowac ale wyskakuje nie znaleziono aktualizacji jakies pomysly?
 

geo570

New member
Samsung LE32C350 USB Movie playback | AVForums.com - UK Online

Ciekaw jestem wyników, bo mam zamiar zrobić to u ciotki i chciałbym aby odbyło się to bez negatywnych skutków...

Odpowiadam sam sobie ...i tym, których też to zainteresowało: ten sposób działa. Nawet lista programów pozostała bez zmian. Ciotka zadowolona :)

Można odtwarzać filmy, chociaż z filmami AVC-FullHD-MP4 natrafiłem na problemy i musiałem je przekodować aby odtwarzały się płynnie.
 
Do góry