Samsung LE 32 S 71 B

sniatek

New member
Witam,

Poszukuję porady fachowców których zapewne znajdę na tym forum. Chcę zakupić LCD-ka 32 cale do 3500 zł. Telewizor podłączony będzie do dvd yamaha polsat cyfrowy i do komputera na którym najczęściej oglądam divx. Wstępnie wybrałem Samsunga LE32T51 ale zmieniłem zdanie na LE32S71B. W sklepie ciężko jest porównać obraz bo różnie podłączają telewizory jeden do dvd a drugi do tv.
Proszę o opinie na temat tego samsunga i czy moja wstępna decyzja jest ok.
z góry dziękuję
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Dziś razem z kupujacymi przez pół godziny porównywaliśmy ten telewizor z telewizorami Lowe. Bo na tej ścianie mieliśmy wolne miejsce.
32 Samsunga - to nie jest Loewe - mocno ucieka w niebieski kolor. Jeśli zrobisz dwa- trzy kroki w bok - nie znajdziesz już naturalnych kolorów. Skutkuje to tym ,ze w nocy brak czerni. Że możesz się rozczarować jeśli ogladasz duzo telewizji nocą. Brak podstawy obrotowej .
Oglądając na wprost - obraz jest wyraźny i klarowny , bardzo duza dynamika i czyst kolory / porównanie z sygnału HD/.
Zmienił się też design - bardzo poobny do JVC X 70.
Z Xboxa lepiej gra Sharp , Panasonic i JVC oraz Samsung serii R i M.
pozdrawiam
 

sniatek

New member
Dzięki serdeczne. Niemniej jednak LOEWE są poza moim zasięgiem jak pisałem mam tylko 3500 zł więc właściwie reszta wymienionych tv też raczej nie wchodzi w rachubę.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Dorzuć 1000 zł. Wiem, że to trudne, ale weź kredyt,
pożycz od rodziny lub znajomego i kup b.dobrze notowanego
(na tej półce) LE32R71 ew.72. Sam "stoję" przed
zakupem nowego TV i na 99% wezmę R71B, po urlopie.
 
Do góry