Le26R74BDX-co to za model?

kichu24

New member
Witam
Jako zupelnie nowy i swiezy uzytkownik pozdrawiam wszystkich Forumowiczow.Za niecaly mieisac bede zmianial mieszkanie wiec jestem na kupnie telewizora LCD.Nie jestem milosnikiem ogladania telewizji, ale z drugiej strony nie chce kupic jakiegos zupelnego badziewia.Po lekturze forum, biorac pod uwage duzy wybor sprzetu i rozbieznosci cenowe zdecydowalem sie na dwa modele Samsung Le26R74BDX (niestety na jego temat nie moge nic znalesc na forum) i LG26LX2R.Telewizor bedzie sluzyl glownie do anteny naziemnej, satelity najprawdopodobniej z cyfry+ ale to sie jeszcze zobaczy, moze byc cos innego i od czasu do czasu jakis film na dvd wzglednie dvix.Czy ktorys z tych dwoch wymienionych modeli jest dobrym wyborem. O lx2r przeczytalem kilka dobrych opini ale jak on sie ma do tego samsunga?Do ktorego podlacze latwiej komputer, ktory sprawia mniej klopotow i komplikacji dla nie doswiadczonego uzytkownika?
Dziekuje za wszystkie porady pozdrawiam
K
 

vinobo

New member
Le26R74BDX

Hej.Ja tez zadawalem podobne pytanie ale nie doczekalem sie odpowiedzi.Wiesz znawcow jest wielu:D .Ja kupilem Le32r74BD z tego co widze ten model posiada idtv czyli tuner cyfrowy i moge odbierac wiecej kanalow za free ale nie wiem czy w polsce tez nadaj bo ja mieszkam za granica.
Ja mojego uzywam do odbioru sky i x box 360 i jestem zadowolony choc na kolana mnie nie powalil.Choc x box 360 i grafika w hd jest swietna.

Pozdrawiam" nie znawca;) "
 
Do góry