brak obrazu

linek

New member
Witam wszystkich

Zakupilem sobie dzisiaj telewizor lcd samsund le20s5. Chcialbym podlaczyc do niego laptopa. LCD ten posiada wejscie PC IN (DSUB). Ale niestety nie dziala komp widzi ze jest drugi monitor ale LCD nie reaguje i pokazuje komunikat abym sprawdzil polaczenie. Sprawdzalem ten kabel na zwyklym stacjonarnym kompie i dziala. W laptopie mam grafike intela. Czy moze ktos wie co mam zrobic aby to zadzialalo.

Pozdrawiam

Linek
 

Karpiu

New member
we własciwosciach (p-kli gdzies na pulpicie) musisz w opcjach zaawansowanych znalezc odpowiednia zakladke (ekran) i tam wlaczyc odbiornik, ewentualnie jesli juz w oknie zmiany rozdzielczosci widzisz ze masz 2 ekrany to p-klik na 2 i wlacz.

W laptopie mozesz sprobowac jeszcze skrotem klawiszowym zmienic schemat wyswietlania (najczesciej FN + klawisz z ikonka monitora lub czyms podobnym).

Pozdrawiam
 

linek

New member
Ja to wszystko robilem. Problem tkwil jak sie okazalo w przewodzie sygnalowym. Posiadalem przewod 14 pinowy (11 pin jak nie uzywany wiec go nie bylo) i na takim przewodzie nie dzialalo. Gdy zakupilem przewod ze wszystkimi pinami wszystko dziala:)

Pozdrawiam
 
Do góry